تدریس خصوصی آنلاین یک روش تضمینی برای مطرح شدن شما!

0
1398-10-03
1211
تدریس خصوصی آنلاین یک روش تضمینی برای مطرح شدن شما!

 

تدریس خصوصی اینترنتی همیشه با هزینه بالا، داوطلبان کنکور کارشناسی، ارشد و دکتری را از شرکت در کلاس های خصوصی و تقویت بنیه علمی خود منصرف کرده است. لایو آموز تدریس خصوصی اینترنتی را به شما توصیه می کند. حتی اگر هزینه کلاس خصوصی تأمین  شود، برنامه ریزی برای حضور در زمان تشکیل کلاس از دیگر مشکلات این نوع درس خواندن به حساب می آید. شما پس از هماهنگی با یک استاد برای برگزاری کلاس خصوصی آنلاین در منزل یا محل کار خود، مجبور هستید تا ساعت مشخصی برای برپایی کلاس تنظیم کنید. فرض کنید بعد از روزها اصرار و التماس به یکی از اساتید نیمه مطرح رشته خود، موفق شده اید تا یک دوره 10 جلسه ای کلاس خصوصی در منزل شما برگزار شود. بعد از حساب و کتاب زیاد در خرج و دخل روزانه خود، موفق می شوید تا هزینه کلاس خصوصی را با نگرانی از نتیجه کلاس به استاد پرداخت کنید. حالا پس از گذشت دو جلسه، باید به مسافرت بروید. یا ممکن است مجبور شوید تا در محل کار خود بمانید و این در حالی است که اگر یک جلسه از کلاس خصوصی خود را به هر دلیل کنسل کنید، استاد برای جلسات جبرانی، هزینه جداگانه ای دریافت می کند. در این حالت نه شما به نتیجه مطلوب خود رسیده اید و نه تمایل به پرداخت هزینه اضافه تری دارید.برگزاری کلاس آنلاین در کمترین زمان!برگزاری کلاس خصوصی آنلاین ویژه مدرسین

لایوآموز اقدام به اجاره کلاس آنلاین خصوصی از طریق سایت خود کرده است. شما اساتید برای اجاره کلاس آنلاین می‌توانید سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت نمایید و در مراحل بعد از این امکان استفاده نمایید. اساتید و مدرسین بعد از عضویت و خرید اکانت برگزاری کلاس آنلاین خصوصی لینک کلاس خود را دریافت می‌نمایند همچنین قادر خواهند بود یک رمز کاربری و پسورد برای دانشجویان تعریف کنند. سیستم رومیت که لایوآموز از آن به عنوان برگزار کننده کلاس آنلاین استفاده می‌کند یک دمو در اختیار شما قرار می‌دهد که قادر خواهید بود وارد فضای کلاس شوید و از امکانات استفاده نمایید.

آسایش دانشجویان با برگزاری کلاس خصوصی آنلاین

برای دانشجویان کلاس خصوصی آنلاین همین کافی است که آن ها بدون استفاده از اپلیکیشن‌ و سرعت و کیفیت بالا نسبت به شبکه اجتماعی در یک کلاس از راه دور حضور پیدا کنند. نرم افزار کلاس خصوصی رومیت دارای کیفیت بالا نسبت به سایر نرم افزارهاست. علاوه برآن سادگی محیط کاربری و پشتیبانی همه جانبی ما خیال شما را از بابت امکانات کلاس راحت می‌کند.  مدرس قادر هست شما را به عنوان کاربر ثبت نماید و رمز و پسورد را در اختیار شما قرار دهد.  علاوه بر این محیط کلاس آنلاین تمامی نیازهای یک دانشجو را همانند یک کلاس حضوری برآورده می سازد. لازم به ذکر است سیستم پشتیبانی لایوآموز  به صورت مستمر قادر خواهد بود تمامی نیازهای کاربران را برآورده سازد. این نوع سیستم تدریس در هزینه دانشجویان صرفه جویی خواهد کرد.ثبت نام برگزاری کلاس آنلاین خصوصی!با فراگیر شدن امکانات جدید برگزاری کلاس انلاین، کمتر کسی به سراغ کلاس های خصوصی می رود. تصور کنید که می توانید به صورت خصوصی و با بهترین اساتید نخبه در رشته های برق، روانشناسی، مکانیک، زبان، کامپیوتر، مدیریت کسب و کار یا MBA و... به تحصیل خود ادامه دهید و در عین حال هیچ الزامی برای حضور در ساعت مشخص و در مکان مشخص ندارید. برگزاری  کلاس  آنلاین علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه، این امکان را به شما می دهد که برنامه ریزی منعطفی داشته باشید و اگر در زمان تشکیل کلاس نتوانستید حاضر شوید، فایل ضبط شده آن جلسه را دانلود کرده و در زمان دلخواه مشاهده کنید. مزیت دیگری که کلاس های آنلاین نسبت به کلاس خصوصی دارد این است که شما می توانید در گروه هایی که برای هر دوره در شبکه های اجتماعی تشکیل می شود، سوالات خود را از دیگر داوطلبان بپرسید و مشکلات خود را با هم فکری حل کنید.

هزینه شرکت در دوره های آنلاین به مراتب کمتر از کلاس های خصوصی به سبک سنتی است. با اینکه شما به صورت کاملا خصوصی و با شرایط دلخواه خود (مثلا زیر کرسی با یک لیوان چای داغ در زمستان و یا کنار کولر با یک لیوان موهیتوی خنک) در کلاس درس شرکت میکنید، باز هم هزینه کمتری نسبت به کلاس های خصوصی پرداخت می کنید.

کلاس های آنلاین لایوآموز

سایت لایوآموز با بهره گیری از بهترین و سریعترین سرورها و تجهیزات فنی، اقدام به برگزاری انواع دوره های آنلاین و کلاس های تحت وب (بر بستر اینترنت) نموده است. این کلاس ها توسط اساتید نخبه و مطرح در رشته های دانشگاهی روانشناسی، برق، عمران، کامپیوتر، مکانیک و... برگزار می شوند. دوره های متنوع به همراه بسته های تخفیفی ویژه و جزوات آنلاین دانشگاهی از دیگر مزیت های شرکت در کلاس های خصوصی آنلاین لایوآموز است. شما می توانید با شرکت در هر دوره، علاوه بر استفاده از تجربیات اساتید تراز اول کشور و مدرسین دانشگاه های مطرح، مدیریت ویژه ای بر هزینه های خود داشته باشید. این امکان برای داوطلبان شرکت در دوره های آنلاین لایوآموز وجود دارد تا حتی در صورت عدم حضور به موقع در کلاس درس، فایل جلسات ضبط شده را دانلود کنند و به صورت اختصاصی در زمان دلخواه مشاهده کنند.

مشاوران برتر لایوآموز آماده اند تا قبل از خرید، به صورت کاملا رایگان شما را در انتخاب بهترین دوره های آنلاین و کلاس های اینترنتی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری راهنمایی کنند.

 ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)