ترفندهای خاص برگزاری کلاس آنلاین در اسکایپ که کمتر کسی می داند!

0
1399-06-04
3815
ترفندهای خاص برگزاری کلاس آنلاین در اسکایپ که کمتر کسی می داند!

یکی از شبکه های اجتماعی محبوب اسکایپ است. اسکایپ پیام رسان صوتی، تصویری و متنی است. اسکایپ توسط ماکروسافت عرضه شده است. این پیام رسان رایگان برای تماس صوتی و تصویری ساخته شده است. برای ارتباط خارج از شبکه اسکایپ باید هزینه بپردازید. شما پس از نصب نرم افزار skyp و ثبت نام و احراز هویت قادر خواهید بود از آن استفاده نمایید.

تدریس و برگزاری کلاس آنلاین توسط اسکایپ

مطمئنم شما تمایل به برگزاری کلاس آنلاین با یک نرم افزار رایگان که دارای خصوصیت جالب داشته باشد دارید. از آنجایی که سایت ما سایت برگزاری کلاس آنلاین است  و تجربه زیادی در این زمینه دارد می‌توانید قبل از آن امکانات برگزاری کلاس آنلاین در رومیت ببینید سپس ادامه مقاله را مطالعه نمایید.


نحوه استفاده از کلاس آنلاین رومیت


Skype نرم افزار ارتباطی است که بر مبنای وب طراحی گشته و به مردم این اجازه را می دهد تا ویدئو کنفرانس برگزار کنند.  این نرم افزار بیش از سیصدمیلیون کاربر فعال دارد. اسکایپ بیشتر از سایر شبکه های اجتماعی امکان برگزاری کلاس آنلاین را دارد.

چرا کلاس آنلاین در اسکایپ؟

اسکایپ یکی از نرم افزارهای برتر برگزاری کلاس آنلاین است. در این نرم افزار شما امکاناتی بهتر از کلاس حضوری دارید ولی لزوما گزینه مناسبی برای برگزاری کلاس آنلاین نیست. در ادامه به شما خواهیم گفت برای برگزاری کلاس آنلاین در اسکایپ به چه تجهیزاتی نیاز دارید. این نرم افزار محبوب ممکن است ازنظر شما ممکن است سریع ترین و ارزان ترین روش برای برگزاری کلاس آنلاین باشد.

آغاز تدریس آنلاین در اسکایپ

برای برگزاری کلاس آنلاین در skyp لازم است امکانات اولیه ای داشته باشیم از جمله این امکانات در زیر نام خواهیم برد:

  1. یک اینترنت و لپ تاپ مناسب
  2. یک میکروفن
  3. وبکم
  4. نرم افزار اسکایپ را دانلود و ثبت نام کنید.

توجه: برای ثبت نام در اسکایپ لازم است با یک ایمیل ثبت نام کنید.

یک امکان عالی اسکایپ برای برگزاری وبینار آنلاین

یکی از سرویس های اسکایپ Mystery Skype است. این امکان نوعی گیمیفیکشن است که قادر خواهید بود دو کلاس را از دوجای مختلف جهان به هم متصل کنید. در این امکان قادر خواهید بود کلاس های دیگر را مورد خطاب قرار دهید و مکان کلاس دیگر را مشاهده نمایید. اما مشکلی ک در این امکان برقرار است تفاوت زمانی بین کشورهاست که ممکن است مشکل بزرگی برای ارتباطات برون مرزی باشد.

آیا برگزاری کلاس آنلاین در اسکایپ مناسب است؟

انتخاب یک پلتفرم مناسب برای برگزاری کلاس آنلاین کار نسبتا سختی است. برای برگزاری یک کلاس آنلاین مناسب لازم است  یک پلتفرم کامل و خوب داشته باشید. بنابراین بعد از ارائه تجربیات خود در زمینه برگزاری کلاس آنلاین در اسکایپ انتخاب را به عهده خود شما خواهیم گذاشت.

چگونه از  Skype استفاده کنیم؟

برای شروع لازم است یک یوزر برای خود ایجاد کنید. سپس نکات زیر را رعایت نمایید:

ارسال پیام و تماس با دانش آموزان

این امکان در اسکایپ وجود دارد که کلاس آنلاین خود را در گروه ها و دوستان تبلیغ کنید.

ارسال فایل

برای ارسال چت از قسمت dialogue box باز کنید و از آنجا فایل ارسال کنید. قسمتی با آیکون سنجاق است

اشتراک گذاری تصویر

جهت برگزاری کلاس آنلاین به دوربین نیاز دارید و هدف اشتراک گذاری تصویر است. این ابزار به شما امکان به اشتراک گذاری وب سایت، ویدیو  سایر اطلاعات را خواهد داد. قادر خواهید بود در طول کلاس , علامت + را کلیک کنید  و نوع به اشتراک گذاری صفحه را انتخاب کنید.

تجهیزات اضافی برای تدریس با Skype

شما برای تدریس بهتر می توانید از میکروفن یا هدست استفاده نمایید. این کار کیفیت کلاس شما را افزایش خواهد داد. هنگام خرید همه جوانب را در نظر بگیرید.

برای این که تعامل شما با دانش آموزان یک طرفه نباشد لازم است کلاس ها را با خلاقیت بیشتری برگزار کنید. از مدیاهایی مانند ویدیو، مقالات جدید و پادکست استفاده نمایید تا کلاس جذابتری داشته باشید.

ایرادات آموزش آنلاین با اسکایپ

در کنار امکانات ذکر شده اسکایپ مانند سایر شبکه های اجتماعی دارای ایراداتی است. این ایرادات از طرف طرفداران پرو پا قرص برگزاری کلاس آنلاین مطرح شده و طبق تجربه کاربران مطرح گردیده است. موارد زیادی از مشکلات فنی اسکایپ ازجمله کاهش سرعت اینترنت، ایراد در دوربین و صدا و... می تواند دلسرد کننده باشد.

بدلیل ضعف در این سیستم تعامل به شدت کاهش می یابد.

  • برای برقراری ارتباط با کیفیت در اسکایپ نیاز به سرویس وای فای یا 3g داریم. همچنین تماس های خارج از محدوده اسکایپ دارای هزینه است.
  • مهم ترین نکته این است که اسکایپ ابتدایی ترین امکانات کلاس آنلاین را ندارد.

اما پیشنهاد همیشگی ما به شما رومیت است، برای کسب نتیجه دلخواهتان لازم دانستم به توضیح مختصری در مورد این نرم افزار بپردازم. شما می توانید از تست رایگان ما استفاده کنید و در صورت رضایت پلن مورد نظر خود را تهیه نمایید.

 ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)