اجاره کلاس آنلاین

اجاره کلاس آنلاین


1398-07-04 13:56:15 300

سیستم برگزاری و اجاره کلاس آنلاین لایو آموز

 

لایو اموز یکی از موفق ترین برگزار کننده های کلاس آنلاین در زمینه کنکور کارشناسی ارشد و دکتری، در جهت بهبود کیفیت کلاس آنلاین اساتید و فروشندگان اقدام به برگزاری کلاس آنلاین و اجاره کلاس آنلاین با قیمت مناسب می نمایند.ا ین اقدام جهت خدمت رسانی بهتر به اساتید و دانشجویان انجام می شود. لازم به ذکر است کیفیت کلاس آنلاین ما قابل مقایسه با دیگر سرویس های کلاس آنلاین که دارای سرعت پایینی هستند نیست.

 

در زیر تعدادی از سوالات اساتید را در زمینه کلاس آنلاین پاسخ خواهیم داد.

 

 کلاس آنلاین چیست؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و همه گیر شدن فضای اینترنت در ایران امکان برگزاری کلاس آنلاین و آموزش از راه دور مهیا شده است.

کلاس آنلاین مزیت های بیشماری دارد. از جمله این مزیت ها می توان به صرفه جویی در هزینه های رفت و آمد اشاره کرد. کلاس آنلاین به کلاس های آموزشی گفته می شود که با بهره گیری از تکنولوژی و بستر اینترنت به دانشجویان یا دانش آموزان آموزش می دهد.

 

نمونه ای از کلاس آنلاین ضبط شده

معرفی کلاس‌های آنلاین

در کلاس آنلاین می توان به عدم محدودیت زمانی و مکانی اشاره کرد. در این نوع سیستم آموزشی استاد و شاگرد می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار نمایند.

کلاس آنلاین یک محیط آموزشی است که در آن محدودیت‌های زمانی و مکانی برای شرکت کننده‌ها وجود ندارد و استاد و شاگرد می‌توانند در بستر اینترنت با یکدیگر ارتباط برقرار کنند به گونه ای که دانشجو میتواند به راحتی سوالات خود را مطرح کند و استاد پاسخ دهد. نکته اصلی که باعث جذابیت کلاس‌های آنلاین شده است این است که امکاناتی فراهم می‌شود تا افراد بتوانند از سرتاسر ایران در کلاس حضور داشته باشند.

 

وبینار چیست؟

وبینار یکی از موثرترین  پدیده های  مارکتینگ است. در واقع وبینار یک سمینار است که از طریق وب و سرویس اجاره کلاس آنلاین برگزار خواهد شد.

به طور کلی یک ارتباط یک جانبه از طرف ارائه دهنده است که مدرس پشت لپ تاپ خود می نشیند و از طریق میکروفن و وبکم  محتوای خود را به مخاطبان ارائه می دهد. در وبینار ارائه دهنده قادر است صفحه خود را به اشتراک بگذارد.

شرکت کنندگان وبینار قادر هستند صدای سخنران یا ارئه دهنده را به صورت مستقیم و زنده بشنود. البته عمده وبینارها محتوای آموزشی دارند و ارائه با پاور پوینت انجام می شود.

 

آیا برای برگزاری  کلاس آنلاین یا وبینار لازم است وب سایت داشته باشیم؟

برای برگزاری وبینار لازم نیست وب سایت داشته باشیم. شما می توانید از لایو آموز کلاس آنلاین اجاره نمایید. در این نوع خدمات یک لینک اختصاصی به شما داده می شود تا کلاس آنلاین را برگزار کنید و شما هم با نام کاربری خود و به عنوان سخنران یا استاد وارد می شوید تا کلاس یا وبینار را ارائه دهید.

 

برای برگزاری کلاس آنلاین یا اجاره کلاس آنلاین سرعت اینترنت ما چقدر باید باشد؟

اگر از وب کم استفاده نمیکنید و صرفا برای ارائه محتوا به صورت صوتی و پاورپوینت هست معمولا سرعت لازم 512 کیلوبیت بر ثانیه است. اما اگر کلاس آنلاین به صورت تصویر دوجانبه باشد سرعت بالاتر در حد 1 تا 5 مگابیت بر ثانیه باید باشد. شما با سرعت آپلود 5 مگابیت بر ثانیه می توانید فیلم های خود را به صورت HD منتشر کنید.

اما برخی از کاربران این سوال را می پرسند چرا با وجود سرعت بالای اینترنت من دچار قطعی می شوم. باید گفت پایداری خط اینترنت دارای اهمیت است. مثلا ممکن است شما دارای اینترنت 10 مگابیت باشید اما اینترنت قطع و وصل شود لذا مشکل ممکن است از طرف برگزار کننده کلاس آنلاین باشد. تا جای ممکن سعی کنید ازADSL استفاده نکنید.

 

 تجهیزات مورد نیاز برای برگزاری کلاس آنلاین و یا اجاره کلاس آنلاین

 برای برگزاری کلاس های آنلاین نیاز به سخت افزارهایی مانند قلم نوری، کامپیوتر،میکروفن وب کم و اینترنت با سرعت مناسب داشته باشیم. البته باید به این نکته توجه کنید که سرویس ارائه دهنده لایو آموز برای برگزاری کلاس آنلاین و اجاره کلاس آنلاین برای شما بهترین پیشنهاد است که دارای سرورهای مناسب برای برگزاری دوره های شما می باشند.

 

دلیل کار نکردن بسیاری از سرویس های کلاس آنلاین چیست؟

لایو آموز با ارائه سرویس کلاس آنلاین پر سرعت به شما بهترین کیفیت را برای شما به ارمغان خواهد آورد. از آنجایی که بعضی ارائه دهندگان از سرویس هایی مانند گوگل هنگ آوت یا فیس بوک لایو  و یا یوتیوب استفاده میکنند و اکثرا فیلتر هستند بنابراین در ایران دارای سرعت بسیار پایینی هستند.

 

آیا با توجه به سرعت اینترنت، می‌توانیم وبینار برگزار کنیم؟

بله با اجاره کلاس آنلاین لایو آموز به راحتی قادر خواهید بود برگزاری هر کلاس را با خیال راحت به ما بسپارید.

موضوع مهم دیگر این است که  باید سرعت اینترنت خود را تست کنید. از سایت های speedtest استفاده نمایید. همچنین از پایداری شبکه اینترنتی خود مطمعن شوید. برای این کار شما باید از طریق سایت بالا سرعت آپلود خود را در زمان های مختلف بسنجید و به عدد مشخصی برسید. اگر سرعت ثابت باشد سیستم ما برای  برگزاری کلاس آنلاین مناسب میباشد.

 

کاربرد برگزاری کلاس آنلاین

برای دوره های اساتید

سمینارها و وبینارها

آموزش آنلاین

فروشندگان

 

کاربرد سرویس اجاره کلاس آنلاین برای کسب‌و‌کارها و فروشندگان چیست؟

بازاریابی و آموزش آن رابطه مستقیمی با هم دارند. برای مثال اگر شرکت فروش دوربین مداربسته دارید می توانید با برگزاری یک جلسه یک ساعته آموزش انتخاب بهترین دوربین را بدهید و در آخر به اعضا پیشنهاد بدهید از  محصولات خود شما استفاده کنند. و در آخر اشانتیون دهید. در این نوع بازاریابی می توانید پرزنت خود را برای صد نفر انجام دهید. کاربرد دیگر وبینار برگزاری جلسات آنلاین است. از طریق وبینار به‌ راحتی می‌توانید با کارمندان، نمایندگان و خریداران جلسه بگذارید و به تبادل اطلاعات بپردازید.

 

همین الان از طریق تماس با ما از خدمات کلاس آنلاین لایو آموز استفاده نمایید.