با این شیوه مطالعه الکترومغناطیس رتبه یک گرایش مخابرات شو!

0
1398-12-07
1879
با این شیوه مطالعه الکترومغناطیس رتبه یک گرایش مخابرات شو!

اهمیت مطالعه الکترومغناطیس برای افزایش تراز و کسب رتبه بالاتر در گرایش های الکترونیک و مخابرات سیستم در مدت باقیمانده تا کنکور ارشد

همانطور که می دانید ضریب درس الکترومغناطیس در گرایش های الکترونیک و مخابرات سیستم ۲ است و معمولا دانشجویان این گرایش ها به ترتیب سراغ درس سیگنال و الکترونیک به عنوان درس با ضریب 2 می روند. البته ضریب این درس در گرایش های مخابرات میدان و نوری 4 است و کسب درصد بالا برای دانشجویان این گرایش ها حیاتی می باشد. میانگین درصد کسب شده این درس توسط پذیرفته شدگان گرایش های الکترونیک و مخابرات سیستم به سختی تا ۲۰% یا ۲۵% میرسد.
مشکل خیلی از داوطلبان در این درس مطالعه دست و پا شکسته است مثلاً بدلیل ضعف آموزشی یا کیفیت پایین مرجع آموزشی در یادگیری درس دچار اشکال می شوند و بعد از مدتی درس را کنار می گذارند.

اگر در دروس ضریب 2 مانند الکترونیک و سیگنال، احساس می کنید نمی توانید خود را به درصد بالاتر برسانید و یا به یه حد اشباع رسیدید که با مطالعه بیشتر یا صرف زمان اضافی میانگین درصدتان رشد نمیکند پس حتما روی درس الکترومغناطیس حساب باز کنید.

نکته مهمی که درباره این درس وجود دارد این است که برای کسب نتیجه خوب در این درس باید درک صحیح و عمیقی از مطالب اساسی و پایه ای هر مبحث به دست آورد، و در قدم بعدی به سراغ فرمول ها و تکنیک های سریع حل مسئله رجوع کنید. اگر موفق به فهم درست مسائل شدید، حتی حل تعدادی از تست ها با سواد دوره دبیرستان هم برایتان مقدور می شود. همه این مطالب گفته شد که ذهنیتی در مورد ماهیت درس الکترومغناطیس و اهمیت آن در کسب تراز بالا در کنکور داشته باشید.

دانلود فیلم آموزشی الکترومغناطیس

اتفاقی که ما در فیلم آموزشی الکترومغناطیس لایوآموز رقم زدیم، رونمایی از شیوه جدید تدریس مفاهیم و برنامه ریزی آموزشی است بطوریکه داوطلبان را با یک آموزش کاملاً مفهومی، جذاب، گرافیکی و استفاده از کدینگ حدی روبرو کرده و به دنیای لذت بخش الکترومغناطیس وارد میکنیم. بطور مثال شما را درگیر انتگرال های پیچیده برداری و حفظ کردن دستگاه های مختلف و روابط محاسباتی که در مراجع دیگر بیان میشوند نمی کنیم. با هر پایه آموزشی که داشته باشید، مطالب بصورتی آموزش داده شده اند که با طی 75 ساعت آموزشی شما رو از صفر به 100 می رساند. اگر بدنبال کسب درصد بین 40 الی 50 در این مدت کوتاه هستید، توصیه می شود مطالب زیر از فیلم آموزشی الکترومغناطیس را حتماً مطالعه کنید:

مباحث مهم این درس عبارت است از

  • پتانسیل الکتریکی، دو قطبی (الکتریکی و مغناطیسی)، عایق ها در میدان، شرایط مرزی الکتریکی و مغناطیسی، جریان های الکتریکی دائم و مقاومت الکتریکی، قانون های گاوس-بیوساوار-آمپر، القا، نیرو و گشتاور مغناطیسی

به داوطلبانی هم که بدنبال تمرین زیاد و جمع بندی نهایی و آشنایی با روش های حدی در حل سوالات کنکور برای کسب درصد بالاتر هستند توصیه می شود در کنار مطالعه کل مفاهیم دوره، از فیلم آموزشی حل سوالات کنکور 90 تا 97 کارشناسی ارشد الکترومغناطیس نیز استفاده کنند.ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)