کلاس آنلاین زبان عمومی EPT، MSRT و تولیمو

کلاس آنلاین زبان عمومی ویژه ی آزمونهای تولیمو و MSR و EPT در یک دوره 30 ساعته توسط استاد ابوطالبی ارائه خواهد شد. امکان مشاهده بازپخش جلسات نیز وجود دارد.

person-add 27 نفر
30:00
1,500,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : 21 فروردین 1402 روزهای زوج ساعت 19 الی 22
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

 

مزیت کلاس آنلاین زبان عمومی دکتری1402 نسبت به کتاب‌

شرکت در کلاس آنلاین زبان  نکات زیادی را برای شما شرح می دهد که در هیچ کتابی نمی توانید این نکات را مطالعه نمایید. همچنین از آنجایی که زبان درسی است که نمی توان با مطالعه صرفا به نکات و جزئیات را فرا گرفت کلاس آنلاین زبان عمومی را به شما توصیه می کنم.

یکی از نکات مهمی که باید درنظر گرفت این است که کلاس آنلاین ضبط خواهد شد و شما قادر خواهید بود بعد از پایان کلاس لینک بازپخش را مشاهده و یادداشت برداری نمایید.

مزیت کلاس آنلاین زبان MSRT و تولیمو نسبت به فیلم آموزشی

زبان  جز آن دسته دروس محسوب می شود که تنها با فیلم آموزشی نمی توان تمامی مطالب را فرا گرفت. به همین دلیل لازم است کلاس ها به نحوی برگزار شوند که تعامل دو طرفه بین دانشجو و استاد برقرار شود. . یکی دیگر از مزایای شرکت در کلاس آنلاین زبان  آمادگی آزمون MSRT این است که شما قادر خواهید بود با استاد خود از طریق تلگرام ارتباط برقرار کنید.  از دیگر مزایای این دوره ها لینک بازپخش است که شما قادر خواهید بود بارها و بارها ویدئو را مشاهده نمایید.

پیشنیاز شرکت در دوره زبان عمومی دکتری

این درس نیاز به پیش نیازی ندارد و شما تنها با تسلط به زبان دوره دبیرستان و نکات اولیه و کلمات ساده قادر خواهید بود در این دوره شرکت کنید و درصد مطلوبی کسب نمایید.

مزیت کلاس آنلاین  نسبت به سایر دوره ها

  • هزینه مناسب کلاس آنلاین نسبت به فشردگی و زمان کوتاه دوره
  • برگزاری آزمون های درون کلاسی
  • پشتیبانی و راهنمایی کلاس های آنلاین
  • آموزش روش ترجمه بر اساس رعایت روش ها و اصول گرامری و ساختار

سرفصلها 

گرامر

درک مطلب

لغت

شنیداری

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)