کلاس آنلاین زبان عمومی دکتری کنکور 1402

فیلم آموزشی ویژه مقطع دکتری برای داوطلبان کنکور 1402 و بخش فشرده آمادگی آزمون msrt که هر دو در یک دوره 45 ساعته توسط اساتید مطرح در حوزه زبان انگلیسی تحصیلات تکمیلی ارائه خواهد شد. امکان بازپخش جلسات نیز وجود دارد.

person-add 42 نفر
20:00
2 روز ضمانت بازگشت وجه
1,290,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : کلاس جبرانی سه شنبه 2 اسفند ساعت 15 الی 17
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

درس زبان عمومی دکتری یکی از دروس پر اهمیت مقطع دکتری است. این درس دارای ضریب 1 است اما بسیار پر اهمیت می باشد. این درس به دلایل مختلفی مانند علمی، اقتصادی و... به عنوان زبان بین المللی شناخته شده است. لذا اهمیت یادگیری این درس بسیار زیاد است. این درس بدین جهت اهمیت دارد که اگر قصد دارید مقاله را در هر کشوری به ثبت برسانید لازم است به زبان انگلیسی ترجمه شود. از این جهت زبان انگلیسی برای داوطلبان دکتری که بالاترین مقطع هستند بسیار اهمیت دارد. درس زبان عمومی دکتری علاوه بر کنکور در مصاحبه و حین تحصیل بسیار کاربرد دارد.

ضریب مبحث زبان عمومی دکتری برای گرایش های مختلف چند است؟

زبان عمومی دکتری برای تمامی گرایش‌ها دارای ضریب 1 است. شما با شرکت در کلاسهای زبان  از جمله زبان عمومی دکتری1402 به همراه آمادگی آزمون MSRT می توانید خیال خود را از بابت کسب درصد بالا در آزمون دکتری راحت کنید.

مزیت های کلاس  زبان عمومی دکتری 1402 نسبت به کتاب و کلاس حضوری بسیار زیاد است که در ادامه برای شما شرح خواهیم داد.

مزیت کلاس زبان عمومی دکتری1402 نسبت به کتاب‌

شرکت در کلاس زبان عمومی دکتری 1402 به همراه آمادگی آزمون MSRT نکات زیادی را برای شما شرح می دهد که در هیچ کتابی نمی توانید این نکات را مطالعه نمایید. همچنین از آنجایی که زبان درسی است که نمی توان با مطالعه صرفا به نکات و جزئیات را فرا گرفت کلاس  زبان عمومی را به شما توصیه می کنم.

 شما قادر خواهید بود هر جلسه از کلاس را چندین بار مشاهده کنید . 

پیشنیاز شرکت در دوره زبان عمومی دکتری

این درس نیاز به پیش نیازی ندارد و شما تنها با تسلط به زبان دوره دبیرستان و نکات اولیه و کلمات ساده قادر خواهید بود در این دوره شرکت کنید و درصد مطلوبی کسب نمایید.

 

بیشتر
کمتر
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)