کلاس آنلاین ریدینگ(کد109)

کلاس آنلاین ریدینگ آیلتس IELTS- READING و فیلم آموزشی ریدینگ آیلتس برای آمادگی در آزمون آیلتس IELTS و مکالمه مناسب می باشد. لذا شما برای موفقیت در این آزمون می توانید در این دوره ها شرکت نمایید. در این دوره کتاب IELTS Tactics for Reading تدریس میشود.

person-add 13 نفر
12 ساعت
698,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : از 18 مرداد 1401 یکشنبه ها و سه شنبه ها ساعت 18الی 19
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

کلاس آنلاین ریدینگ آیلتس تمامی نکات مربوط به بخش ریدینگ آزمون آیلتس را بررسی میکند و برای بخش ریدینگ آزمون آکادمیک و جنرال مناسب است این دوره توسط استاد برقی تدریس می شود که از مولفان و مدرسان برتر در آموزش زبان آیلتس می باشد. سایر دوره های  کلاس آنلاین آیلتس را می توانید در دسته بندی مربوطه ملاحظه فرمایید.

دسته بندی آزمون آیلتس

آزمون آیلتس پس از بازبینی صورت گرفته به دو شکل آیلتس آکادمیک و آیلتس جنرال در آمده است آیلتس آکادمیک مناسب برای کسانی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند مناسب میباشد و آیلتس جنرال برای مهاجرت برای کشورهای بریتانیا و کسانیکه قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی دارند مناسب میباشد.

کلاس آنلاین ریدینگ آیلتس دوره‌ 3 ماهه و تعداد جلسات آن 42 است. دوره های آنلاین آزمون آیلتس به دلیل اینکه تعاملی نیست و استاد دروس را به صورت انفرادی شرح می دهد  بسیار کارآمد و مقرون به صرفه در زمان است.در دوره های آنلاین تمام تمرینات در کلاس به اشتراک گذاشته و چک ‌می‌شود.

مدت اعتبار مدرک آیلتس

موسسات برگزاری آزمون آیلتس معمولا پس از مدت 2 سوال دیگر اعتبار مدرک را قبول نمیکنند مگراینکه متقاضی خلاف این موضوع را  با نشان دادن توانایی خود ثابت کند.

سوالات ریدینگ آیلتس

بخش ریدینگ آزمون آیلتس شامل 40 سوال میباشد که مدت زمان پاسخ گویی 60 دقیقه میباشد ولی به لحاظ تخصصی تفاوت هایی با یکدیگر دارند در ریدینگ آیلتس جنرال سوالات به سه بخش تقسیم بندی میشوندبخش اول چند نمونه متن کوتاه، بخش دوم دو متن مربوط به اطلاعات محل کار و بخش آخر یک متن بلند مفهومی و استاندارد میباشد ولی در آیلتس آکادمیک به سه متن تقسیم میشود و عمدتا متون علمی و تخصصی نیستند و برای پاسخ دادن نیاز نیست اطلاعات تخصصی داشته باشیم.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)