کلاس آنلاین ریدینگ و رایتینگ (کد405)

کلاس آنلاین رایتینگ و ریدینگ آیلتس IELTS Writing برای آمادگی در آزمون آیلتس IELTS شامل 20 جلسه 150 دقیقه ای طرح درس فشرده و بیان نکات طلایی ویژه موفقیت در آزمون آیلتس می باشد که شما با شرکت در این کلاس و مطالعه فیلم آموزش آیلتس قبولی خود را تضمین کنید.

person-add 21 نفر
50 ساعت
1,750,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : از 17 آبان 1401 یک شنبه ها و سه شنبه ساعت 18:15 الی 21
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

 کلاس آنلاین رایتینگ و ریدینگ آیلتس تمامی نکات مربوط به بخش رایتینگ و ریدینگ  را بررسی می کند  این کلاس برای دو آزمون آکادمیک و جنرال مناسب است این دوره توسط آقای برقی تدریس  می شود که از مولفان و مدرسان برتر در آموزش زبان آیلتس می باشد. برای مشاهده سایر مهارت‌ها به  کلاس آنلاین آیلتس لایو آموز مراجعه کنید.

املای کلمات در کلاس آنلاین رایتینگ آیلتس

یکی از مشکلات رایج درآزمون رایتینگ آیلتس املای کلمات انگلیسی است که تاثیر زیادی در نمره ی شما دارد. از جمله روش‌های متعدد، نوشتن کلمات پر تکراراست که به روش طوطی وار معروف است. یکی از تکنیک های به‌روز و مورد استفاده، یادگیری املای کلمات انگلیسی در مهارت رایتینگ آیلتس به صورت معنی دار است برای مثال کلمه impeachment که یک کلمه نسبتا طولانی است با دانستن اسپلینگ peach که کلمه ای  کوتاه است به راحتی می‌توان املای آن را im-peach-ment به‌خاطر سپرد. در کلاس آنلاین آیلتس رایتینگ استاد برقی نکاتی از این جمله را به شما آموزش خواهیم داد

دسته بندی آزمون آیلتس

آزمون آیلتس پس از بازبینی صورت گرفته به دو شکل آیلتس آکادمیک و آیلتس جنرال در آمده است آیلتس آکادمیک مناسب برای کسانی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند مناسب می باشد و آیلتس جنرال برای مهاجرت برای کشورهای بریتانیا و کسانیکه قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی دارند مناسب می باشد.

مدت اعتبار مدرک آزمون آیلتس

موسسات برگزاری آزمون آیلتس معمولا پس از مدت 2 سوال دیگر اعتبار مدرک را قبول نمیکنند مگراینکه متقاضی خلاف این موضوع را  با نشان دادن توانایی خود ثابت کند

تشابه رایتینگ آکادمیک و جنرال آیلتس

  • در هر دو آزمون دو بخش به نام task1 و task2 وجود دارد
  • مدت زمان پاسخگویی در هر دو آزمون به ترتیب 20 و 40 دقیقه  میباشد

محدودیت کلمه‌ای برای پاسخ دادن وجود دارد که اگر بیشتر باشد نمره منفی لحاظ میگردد.
 

  • کلاس آنلاین ریدینگ آیلتس تمامی نکات مربوط به بخش ریدینگ آزمون آیلتس را بررسی میکند و برای بخش ریدینگ آزمون آکادمیک و جنرال مناسب است این دوره توسط استاد برقی تدریس می شود که از مولفان و مدرسان برتر در آموزش زبان آیلتس می باشد. سایر دوره های  کلاس آنلاین آیلتس را می توانید در دسته بندی مربوطه ملاحظه فرمایید.

 

سوالات ریدینگ آیلتس

بخش ریدینگ آزمون آیلتس شامل 40 سوال میباشد که مدت زمان پاسخ گویی 60 دقیقه میباشد ولی به لحاظ تخصصی تفاوت هایی با یکدیگر دارند در ریدینگ آیلتس جنرال سوالات به سه بخش تقسیم بندی میشوندبخش اول چند نمونه متن کوتاه، بخش دوم دو متن مربوط به اطلاعات محل کار و بخش آخر یک متن بلند مفهومی و استاندارد میباشد ولی در آیلتس آکادمیک به سه متن تقسیم میشود و عمدتا متون علمی و تخصصی نیستند و برای پاسخ دادن نیاز نیست اطلاعات تخصصی داشته باشیم.

بیشتر
کمتر
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)