کلاس آنلاین  رایگان زبان عمومی ارشد(فنی مهندسی )1402

این دوره مناسب دانشجویان مقطع کارشناسی و همچنین داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد کلیه رشته ها می‌باشد. در این دوره تمام مفاهیم لازم این درس با بیانی ساده و بصورت کامل در زمان کمتر تدریس شده است که باعث می‌شود در زمان بسیار کمتر به سطح آمادگی مناسبی دست یابید. سعی بر این است که شالودۀ مباحث در طی ساعات تدریس گفته شود.

زمان برگزاری کلاس آنلاین : دوشنبه 14 آذر ساعت 17:00
برای مشاهده کامل دوره لطفا وارد حساب کاربری خود شوید
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

این دوره مناسب دانشجویان مقطع کارشناسی و همچنین داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد می‌باشد. در این دوره تمام مفاهیم لازم این درس با بیانی ساده و بصورت کامل در زمان کمتر تدریس شده است که باعث می‌شود در زمان بسیار کمتر به سطح آمادگی مناسبی دست یابید.
تمرکز این دوره بر تست است. یعنی تدریس بهمراه تست است. در حقیقت به نوعی مهندسی معکوس صورت می پذیرد و دانشجویان علاوه بر آشنایی با مفاهیم و یادگیری مطالب درسی با شیوۀ تست زنی نیز آشنا خواهند شد.
ضریب درس زبان برای رشته های مختبلف متفاوت است برای تمامی رشته این درس وجود دارد.  با مطالعه درس زبان و تست زنی می توانید رتبه ی خود ومحل قبولی خود را تا حد بسیار زیادی بهبود ببخشید .  
در درس زبان آزمون کارشناسی ارشد 30 سوال طرح می شود که 10 سوال لغت، 5  گرامر و 15 سوال درک مطلب است. در این دوره تمرکز بر 15 سوال اول یعنی لغت و گرامر می باشد .
با توجه به فرار بودن درس زبان و یادگیری بهتر در محیط کلاس قطعا شرکت در این دوره مفید فایده خواهد بود 
سعی بر این است که شالودۀ مباحث در طی ساعات تدریس گفته شود. 
منبع اصلی که برای این دوره معرفی می شود: مطالعه تستهای سنوات قبل است.
 هر چقدر تست بیشتری کار شود نتیجه بهتری کسب خواهد شد.

 دوره  شامل لغت و گرامر و است

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)