کلاس آنلاین دوپینگ استعداد تحصیلی دکتری 1402

دردوره آنلاین نکته وتست استعداد تحصیلی 1402 ،تست و نکات مهم درس استعداد تحصیلی به صورت سازماندهی شده، بررسی میشود. تستهای مهم کنکور سالهای گذشته حل می شود و نکات مهم تحلیل تستها بیان می شود.

person-add 6 نفر
16:00
950,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : کلاس جبرانی جمعه 5 اسفند ساعت 18 الی 22
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

این دوره در 3 جلسه 5 ساعته در تاریخهای 14 و 21 و 28 بهمن ماه برگزار می شود در این دوره تستهای مهم هر سال حل می شود .

آزمون دکتری هر ساله یک مرتبه به صورت مشترک برای داوطلبان ورود به مقطع دکتری دانشگاه های سراسری و آزاد برگزار می شود. دروس امتحانی آزمون کتبی دکتری در گروه های آزمایشی مختلف شامل زبان انگلیسی و استعداد تحصیلی هر کدام با ضریب 1 و دروس تخصصی در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد با ضریب 4 می باشند. در این بین پاسخگویی صحیح به سوالات درس استعداد تحصیلی آزمون دکتری می تواند در موفقیت شرکت کنندگان در این آزمون و کسب تراز بالا تاثیر زیادی داشته باشد.

متاسفانه سازمان سنجش هیچ منبع مشخصی را برای درس استعداد تحصیلی دکتری معرفی نکرده و داوطلبان می بایست از میان منابع موجود در بازار، یک یا چند منبع را برای مطالعه این درس انتخاب کنند. یکی از بهترین و قابل اتکاترین منابع برای این درس، سوالات استعداد تحصیلی دکتری سال های گذشته بوده که هر سال توسط سازمان سنجش برای گروه های آزمایشی مختلف منتشر می شود. 

 

سوالات استعداد تحصیلی دکتری

 درس استعداد تحصیلی مانند درس زبان انگلیسی در آزمون دکتری، 30 سوال را به خود اختصاص می دهد که این سوالات برای تمامی گروه های آزمایشی از 4 بخش درک مطلب، استدلال منطقی (همه گروه ها به جز فنی و مهندسی) / تجسمی (گروه فنی و مهندسی)، تحلیلی و کمیتی تشکیل شده است.

سوالات استعداد تحصیلی آزمون دکتری دارای بخش های مختلفی از جمله هوش، منطق، قدرت تجسم، سرعت عمل، تسلط داوطلب به مبانی ریاضی و قدرت درک و تحلیل متون بوده که هر یک جوانب توانایی فرد در این مهارت ها را می سنجد.

بیشتر
کمتر
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)