کلاس آنلاین دوپینگ آمار احتمال کنکور ارشد 1402

درس آمارو احتمال یکی از سه درس باکس ریاضی برای کنکور ارشد هست که برای تمامی گرایشها ضریب 3 دارد . وبا توجه به حجم کم این درس و ضریب بسیار خوبی که دارد می تواند درس بسیار مناسبی باشد که با صرف زمان کم نتیجه ی خوبی کسب کنید.

person-add 37 نفر
8:00
850,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : پنج شنبه و جمعه 27 و 28 بهمن ماه از ساعت 9 الی 13
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

این دوره بسیار مختصر و مفید هست که ابتدا نکات مهم تستهای مهم و پرتکرار تدریس می شود که با مفاهیم موضوعات آشنا شوید و بتوانید در کنکور به حداقل دو سوال از پنج سوال به راحتی پاسخ دهید و سوالات ساده و متوسط را از دست ندهید .

برای تمام  داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته مهندسی برق (همه گرایش‌ها) که تا به حال موفق نشدند درس آمار و احتمال را مطالعه کنند و یا در این درس از تسلط خوبی برخوردار نیستند بسیار مناسب خواهد بود. همچنین این کارگاه برای داوطلبانی که این درس را مطالعه نمودند و اکنون بدنبال جمع‌بندی کامل این درس هستند بسیار توصیه می‌شود

از فرمولی کردن مفاهیم و حفظ آنها پرهیز شده تا دانشجو با درک مفاهیم بتواند نگران فراموشی مطالب نباشد.  باید اشاره کنیم که همین وسواس در آموزش مفهومی باعث شده که دانشجویانی که به هر دلیلی این درس براشون جذابیت نداشته، با مطالعه این دوره به اعتماد به نفس بالایی رسیده و براحتی مسایل رو حل می کنند . در این دوره تمام مفاهیمی که داوطلب برای حل سوالهای  سالهای اخیر این درس نیاز دارد با بیانی ساده و بصورت کامل در زمان کمتر تدریس شده است که باعث می‌شود در زمان بسیار کمتر به سطح آمادگی مناسبی دست یابید.

ویژگیهای دوره در یک نگاه :

اموزش مفاهیم مباحث مهم و پر تکرار

بدون نیاز به حفظ فرمول های زیاد

تدریس مباحث پرتکرار

جزوه مناسب مرور و جمع بندی

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)