دوره نخست درس درک عمومی هنر توسط استاد رحیمی صادق با هدف آشنایی هنرجویان کنکور هنر با هنر ایران از آغاز(عصر نوسنگی) تا دوره معاصر و دوره دوم با هدف آشنایی کنکور هنر با هنر جهان از آغاز تا دوره معاصر برگزار و با ارائه ی تست های تالیفی و تحلیل و بررسی تست های کنکورهای گذشته هنرجو را در جهت پاسخگویی صحیح تست های کنکور یاری می رساند.

person-add 5 نفر
60:00
1,800,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : از شنبه 21 اسفند 1400 ساعت 15:۳۰ الی 18:۴۵- یکشنبه هر دو هفته یکبار
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

با توجه به ضریب بالای درس درک عمومی هنر و گستره منابع و اهمیت این درس برای تمامی هنرجویان کنکور هنر به خصوص زیرگروه 1 (ضریب 4) و دیگر گروه ها (ضریب 3)، لازم است تا هنرآموزان محترم به این درس اهمیت بسیار دهند. لذا در این دوره با ارائه نکات مهم و کاربردی کنکوری و مباحث با اهمیت، روند پاسخگویی به سوالات این درس را برای هنرجو تسهیل خواهیم کرد. در این دوره به تاریخ نقاشی و معماری ایران پرداخته و تست های تالیفی و کنکورهای سال های گذشته بررسی و تحلیل می شود تا هنرجو با شناخت تکنیک های تست زنی مخصوص درس درک عمومی هنر از درصد بالایی برای این درس برخوردار شود.

پیشنیاز: ندارد.
سرفصل های تاریخ هنر ایران: هنر و معماری ایران باستان، هنر و معماری ایران در دوره ماد و هخامنشی، هنر و معماری ایران در دوره سلوکی، اشکانی و ساسانی، هنر ایران بعد از اسلام، هنر ایران صدر اسلام، هنر ایران تا دوره سامانیان، هنر ایران در دوره سلجوقیان، هنر ایران در دوره مغول، هنر ایران در دوره صفویه، هنر ایران در دوره افشار، زند و قاجار، هنر نوگرای ایران. آشنایی با خوشنویسی در ایران. تاریخچه پویانمایی در ایران.

سرفصل های تاریخ هنر جهان: هنر دوره سنگ، هنر بین النهرین، هنر مصر باستان، هنر یونان باستان، هنر اتروسک و روم باستان، هنر هند، هنر چین، هنر ژاپن، هنر اسلامی، هنر صدر مسیحیت و قرون وسطی و بیزانس، هنر گوتیگ و رومانسک، هنررنسانس، هنر باروک و روکوکو، هنر کلاسیسیم، رمانتیسیسم، رئالیسم و ناتورئالیسم، مکتب های هنری مدرن، مکاتب و سبک های هنری قرن بیستم. هنر مفهومی. هنر بدوی.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)