کلاس آنلاین استعداد تحصیلی (1402) کنکور دکتری

در این دوره سرفصل های زیر درک مطلب، کمیتی، تحلیلی، منطقی(غیرفنی) تجسمی(فنی) بطور کامل تدریس می شود .

person-add 33 نفر
23:00
2 روز ضمانت بازگشت وجه
1,390,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : سه شنبه 29 آذر ساعت 17 الی 21
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

کلاسهای استعداد تحصیلی از 29 آذرماه آغاز می شود 

آزمون دکتری هر ساله یک مرتبه به صورت مشترک برای داوطلبان ورود به مقطع دکتری دانشگاه های سراسری و آزاد برگزار می شود. دروس امتحانی آزمون کتبی دکتری در گروه های آزمایشی مختلف شامل زبان انگلیسی و استعداد تحصیلی هر کدام با ضریب 1 و دروس تخصصی در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد با ضریب 4 می باشند. در این بین پاسخگویی صحیح به سوالات درس استعداد تحصیلی آزمون دکتری می تواند در موفقیت شرکت کنندگان در این آزمون و کسب تراز بالا تاثیر زیادی داشته باشد.

متاسفانه سازمان سنجش هیچ منبع مشخصی را برای درس استعداد تحصیلی دکتری معرفی نکرده و داوطلبان می بایست از میان منابع موجود در بازار، یک یا چند منبع را برای مطالعه این درس انتخاب کنند. یکی از بهترین و قابل اتکاترین منابع برای این درس، سوالات استعداد تحصیلی دکتری سال های گذشته بوده که هر سال توسط سازمان سنجش برای گروه های آزمایشی مختلف منتشر می شود. 

https://aparat.com/v/SJdpI

سوالات استعداد تحصیلی دکتری

 درس استعداد تحصیلی مانند درس زبان انگلیسی در آزمون دکتری، 30 سوال را به خود اختصاص می دهد که این سوالات برای تمامی گروه های آزمایشی از 4 بخش درک مطلب، استدلال منطقی (همه گروه ها به جز فنی و مهندسی) / تجسمی (گروه فنی و مهندسی)، تحلیلی و کمیتی تشکیل شده است.

سوالات استعداد تحصیلی آزمون دکتری دارای بخش های مختلفی از جمله هوش، منطق، قدرت تجسم، سرعت عمل، تسلط داوطلب به مبانی ریاضی و قدرت درک و تحلیل متون بوده که هر یک جوانب توانایی فرد در این مهارت ها را می سنجد.

بیشتر
کمتر
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)