فیلم آموزشی نظام مهندسی تاسیسات برقی (طراحی و نظارت)

فیلم آموزش نظام مهندسی تاسیسات برقی با تدریس روان استاد کریمی برای صلاحیت نظارت و طراحی به صورت مشرک ارائه می شود این فیلم برای متقاضیان نظام مهندسی بسیار مفید است و می توانید نمره 70 را کسب نمایید.

person-add 38 نفر
24:00
1,300,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : آفلاین (به صورت دانلودی)
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

فیلم آموزش آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی- طراحی و نظارت

در فیلم آموزشی آزمون نظام مهندسی گرایش تاسیسات برقی و صلاحیت طراحی و نظارت بر اساس آخرین آزمون نظام مهندسی و طبق آخرین ویرایش مباحث آزمون نظام مهندسی به شما کمک خواهد کرد تا نمره بالاتر از 70 را کسب نمایید. فیلم آموزشی آمادگی  آزمون نظام مهندسی  تاسیسات برقی مختص فارغ التحصیلان و دانشجویان مهندسی برق برای دریافت مدک نظام مهندسی است.

 

 

ویژگی برتر فیلم آموزش آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی – طراحی و نظارت

روش ها و راه حل های میانبر:

1.در فیلم آموزش آزمون نظام مهندسی سعی بر این است که مفاهیم و مطالب به صورت صریح و راحت ترین راه حل بیان شوند. در صورتی که در سایر منابع این امکان وجود ندارد. در ویدئو آموزش نظام مهندسی تاسیسات برقی به حل تشریحی مسائل کاملا متفاوت از «کتاب درسنامه و پاسخ تشریحی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی»، «کتاب تاسیسات برق پلاس» و «کتاب تشریح پرسش های آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی» می پردازیم. در این ویدئوها سعی شده نکاتی که در این کتاب ها بیان نشده را به صورت تشریحی و ویدئویی آموزش دهیم.

2.دسته بندی مفاهیم مورد نیاز: در فیلم آموزش آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی سعی بر این بوده است که  تمامی موارد مورد نیاز آزمون به صورت منظم و دسته بندی شده تدریس شوند تا داوطلب عمیقا مطالب را متوجه شود.

3. تضمین کیفیت: در فیلم آموزش آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی صلاحیت طراحی و نظارت داری کیفیت عالی از نظر آموزشی و خدمات پشتیبانی بوده است.و می توانید هر موقع که نیاز داشتید با همان کیفیت اولیه آن را مشاهده نمایید.

4. پوشش دهی کل سوالات آزمون نظام مهندسی: در ویدئو نظام مهندسی تاسیسات برقی  بیش از 800 پرسش مطرح شده از مباحث 13 و 15 از اولین دوره تا آخرین دوره جامع و کامل به صورت تشریحی توضیح داده خواهند شد.

 

نکاتی که داوطلب آزمون نظام مهندسی باید به آن توجه نماید

طبق نظریه دانشجویان شرکت کننده در دوره های آزمون نظام مهندسی دلیل عدم موفقیت داوطلبان در آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی احساس بی نیازی داوطلب به هیچ منبع دیگر و توقع یادگیری مفاهیم به صورت خود آموز داوطلب نباید تنها به یادگیری فردی اکتفا نماید. لذا توصیه لایو آموز استفاده از کلاس های آموزشی به ویژه فیلم های آموزش آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی است.

لذا توصیه می شود از ویدئوآموزش نظام مهندسی  یادداشت برداری نمایید و مطالب را مجددا سازماندهی کنید.

 

 

 

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (6)

سلام.ایا این اموزش برای ازمون سال 1400 به روز است وسوالات و1398و 1399 را حل کرده است؟

سلام وقت بخیر بله به روز هستن کلاس ها

فیلم ها قابلیت پخش در اندروید دارند؟

سلام وقت بخیر . خیر صرفا از طریق سیستم میتونین مشاهده کنین

فایل اول چرا کامل دانلود نمیشه؟

سلام وقت بخیر. به پشتیانی تلگرام پیام بدهید

با عرض سلام. ببخشید در این دوره تا آزمون نظام مهندسی چه دوره ای بررسی شده؟

از استاد بپرسین این موارد رو

چگونه با شما تماس بگیرم
شماره ای که معرفی کرده اید پاسخگو نیست؟؟؟؟

جزوه و کتابشونو از کجا می تونم تهیه کنم؟

1399-07-05

با سلام با خرید پکیج می توانید به صورت پستی به تمامی بسته دسترسی داشته باشید

مشاهده بیشتر