فیلم آموزشی نظام مهندسی برق صلاحیت نظارت

فیلم آموزش نظام مهندسی برق صلاحیت نظارت با تدریس استاد ابوطالبی به بررسی سوالات سال های قبل و تشریح جز به جز نظام مهندسی برق می پردازد در این فیلم آموزش شما می توانید نکات این آزمون را به خوبی یاد بگیرید.

person-add 22 نفر
22:00
1,100,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : آفلاین به صورت دانلودی
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

فیلم آموزش نظام مهندسی برق صلاحیت نظارت

 

فیلم آموزش آزمون نظام مهندسی برق صلاحیت نظارت به بررسی  کامل مفاهیم مباحث 13 و 15 می پردازد.استاد کریمی در این ویدئو آموزشی به بررسی سوالات و حل تشریحی و طبقه بندی شده طبق سرفصل ها می پردازد. این ویدئو آموزشی مخصوص داوطلبانی است که قصد دارند در آزمون نظام مهندسی برق گرایش نظارت شرکت کنند.

با توجه به این که آزمون نظام مهندسی برق اختصاصی شده است و تمامی صلاحیت ها از جمله صلاحیت طراحی و نظارت تفکیک شده است لایو آموز اقدام به ارائه ویدئو اموزش نظام مهندسی برق نظارت نموده است. لذا این فیلم آموزشی دقیقا متناسب با آموزش نظام مهندسی برق صلاحیت نظارت و اهداف آن ارائه شده است.

 

تفاوت فیلم آموزش نظام مهندسی برق صلاحیت نظارت با سایر منابع

 

ویدئو آموزش نظام مهندسی برق صلاحیت نظارت جایگزین کامل کلاس درس است لذا این فیلم بسیار مشابه کلاس درس واقعی است. استاد کریمی سعی کرده است در حل پرسش ها و ارائه مطالب، بسیار دقت به خرج دهد و با صراحت مطالب را بیان نماید تا از جهات مختلف دانشجو مطالب را درک کند.

 

 

 

سرفصل های فیلم آموزش نظام مهندسی برق نظارت

توان و بار مصرفی

سطح مقطع و افت ولتاژ هادی

منابع انرژی

حفاظت و سیستم زمین

جبران سازی توان راکتیو

تابلو و تجهیزات آن

تنظیم کلیدها

سیستم روشنایی

سيستمهاي جريان ضعيف

آسانسور، پلکان برقي و پياده رو متحرک

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)