فیلم آموزشی شیمی کنکور دهم

فیلم آموزش شیمی کنکور دهم مخصوص رشته‌های ریاضی و تجربی توسط استاد اسکندری یکی از منابع بسیار کاربردی برای داوطلبان کنکور سراسری همچنین دانش آموزان سال دهم می باشد.

person-add 14 نفر
18 ساعت
350,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : فیلم آفلاین | نظام جدید
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

ویژگی های فیلم آموزش شیمی کنکور دهم

فیلم آموزش شیمی کنکور دهم توسط استاد اسکندری همراه با نکات تستی و حل نمونه سوالات کنکور و مثال هایی بالاتر از سطح کنکور  جهت باز شدن ذهن داوطلبان کنکور کارشناسی ارائه می شود. این فیلم همراه با تلاش دانش آموز راه را برای موفقیت و کسب درصد بالا بسیار مناسب است.

از ابتدا شیمی جز یکی از علوم پایه ای طبیعت بوده که  به بسیاری از سوالات انسان در این زمینه پاسخ می دهد. مطالعه درس شیمی بسیار لازم و ضروری است.این درس برای بسیاری از سوالات و مجهولات ذهن انسان پاسخ شیرینی دارد.

شیمی جز دروس پر نکته و پر مسئله است که با مشاهده فیلم آموزش شیمی کنکور تمامی نکات این کتاب برای شما به خوبی تدریس خواهد شد. از آنجایی که شیمی کنکور دهم رشته ریاضی و تجربی یکسان است و این کتاب برای تقویت ذهن و مهارت های شما به برخی سوالات پاسخ داده شده است. لذا دانش آموزان با استفاده از فیلم آموزش شیمی دهم می توانند عمقی مطالب را یاد بگیرند و به این درس برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر و مطالعه شیمی یازدهم علاقه مند شوند.

با خرید  فیلم آموزشی کنکور کارشناسی ریاضی فیزیک  یا کنکور کارشناسی تجربی از تخفیفات 10 الی 30 درصدی ما به صورت پلکانی بهره مند شوید.

مزیت استفاده از فیلم آموزش شیمی کنکور دهم لایو آموز

فیلم آموزش شیمی کنکور سال دهم برای دانش آموزان دوره دهم رشته های ریاضی و تجربی مناسب است همچنین برای کسانی که برای کنکور کارشناسی درس می خوانند بسیار مناسب است. مزیت استفاده از این دوره نکته ای بودن و یادگیری روش های میانبر برای دانش آموزان است. لذا دانش آموزان با تهیه و مشاهده این دوره  با روش ها و راه حل های جدید آشنا خواهند شد و به راحتی و شیرینی قادر خواهند بود این درس را یاد بگیرند سپس در کنکور درصد بالایی کسب کنند. از آنجایی که شیمی در کنکور برای رشته تجربی و ریاضی دارای اهمیت زیادی است در بین منابع فیلم آموزش کنکور سراسری این منبع بسیار عالی است.

آیا این فیلم های آموزش شیمی کنکور مقطع دهم برای داوطلبان کنکور ریاضی و تجربی مناسب است؟

از آنجایی که کتب شیمی دهم رشته‌های ریاضی-فیزیک و تجربی، یکسان است و تفاوتی با هم ندارند، دانش آموزان و کسانی که قصد دارند در کنکور موفق شوند با مشاهده فیلم آموزش شیمی کنکور دهم که این درس پایه و اساسی شیمی یازدهم، شیمی دوازدهم و پیش دانشگاهی است می توانند خود را برای موفقیت و کسب درصد بالا از این درس در کنکور ریاضی  یا تجربی آماده کنند.

سر فصل‌های فیلم آموزش شیمی کنکور (دهم)

enlightenedاین دوره شامل آموزش شیمی کنکور سال دهم است.

enlightenedداوطلبان کنکور سراسری ریاضی و تجربی نظام جدید می‌توانند از دوره‌ فیلم آموزش شیمی دهم کنکور استفاده کنند.

enlightenedبا خرید این دوره ی آموزشی، بسته ی فیزیکی دی وی دی های شیمی دهم برای شما ارسال می‌شود.

enlightenedاین دوره شامل بیش از 17 ساعت آموزش در قالب فیلم با کیفیت عالی می‌باشد.

 

حتما هنگام خرید، ارسال پستی را انتخاب کنید و آدرس خود را به طور دقیق وارد کنید.

هنوز از خرید این محصول مطمئن نیستید؟ فیلم نمونه‌ای که قرار گرفته را مشاهده کنید.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)