فیلم آموزشی ریاضیات گسسته (ساختمان های گسسته)

فیلم آموزش ریاضیات گسسته (ساختمان گسسته) درس بسیار مهمی برای فناوری اطلاعات، مهندسی و علوم کامپیوتر است. درس ریاضی گسسته توسط استاد هادی یوسفی ارائه می شود.

person-add 164 نفر
38 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
259,000 207,200 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : آفلاین - فیلم آموزشی
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

فیلم آموزش ساختمان های گسسته (ریاضیات گسسته)

ساختمان گسسته یا ریاضی گسسته یکی از درسهای مهم دوره کارشناسی رشته های علوم کامپیوتر (مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی کامپیوتر وعلوم کامپیوتر) است. در این درس مباحث مربوط به ریاضیات گسسته و مفاهیمی از الگوریتم ها، ساختمان داده ها و منطق در کنار یکدیگر مطرح و بررسی شده اند. این درس در کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر دارای اهمیت زیادی است.

در فیلم آموزش ریاضیات گسسته (ساختمان گسسته) مباحث مطرح شده کاملا منطبق بر آخرین سرفصل های وزارت علوم  است. در این دوره کم نظیر آموزشی ضمن آموزش کاربردی ریاضیات گسسته که فهم آن را حتی برای دانشجویانی که در حد صفر هستند، ساده می کند، تست های تالیفی و کنکور نیز حل شده است تا تسلط دانشجویان روی این درس کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر بیش از پیش شود.

با توچه به همپوشانی برخی از مباحث مطرح شده در ساختمان گسسته با برخی دروس دیگر مانند طراحی الگوریتم و ساختمان داده ها، یادگیری این دوره راه را برای یادگیری بهتر دروس ذکر شده هموارتر خواهد کرد.

درس ساختمان های گسسته (ریاضیات گسسته) در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزاردارای ضریب دو و برای مجموعه مهندسی تکنولوژی اطلاعات (IT) دارای ضریب چهار است که نشان دهنده اهمیت این درس است.

با توجه به هزینه بالای کلاس های حضوری کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر و همچنین صرفه جویی در وقت، شرکت در دوره ویدئویی دروس کنکور کارشناسی ارشد، گزینه بسیار مناسبی برای داوطلبان است. شما با تهیه این دوره آموزشی ضمن صرفه جویی در وقت و هزینه، مفاهیم درس ریاضی گسسته یا ساختمان گسسته را توسط استاد یوسفی، یکی از اساتید مطرح کشور در این رشته، یاد خواهید گرفت. در نتیجه می توانید درصد بالایی از سوالات این درس را در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر و یا مجموعه فناوری اطلاعات بزنید.

با آموزش های آنلاین ، فیلم و DVD های آموزشی لایوآموز مسیر موفقیت خود را هموار کنید.

فیلم آموزش ریاضیات گسسته (ساختمان های گسسته)

بر اساس سرفصل های وزارت علوم

مباحث فصل اول فیلم آموزش ساختمانهای گسسته

ویدئوی اول فصل اول دوره آموزش ریاضیات گسسته یا همان آموزش ساختمان های گسسته شامل معرفی گزاره، تعریف عملگرها و رابط ها است.

ویدئوی دوم آموزش ریاضیات گسسته، ادامه مبحث قبل  و خواص گزاره ها است که همان خواص جبر بول و خواص مجموعه ها است. در ویدئوهای بعدی تعریف رابط های کامل، سازگاری، ارضاپذیری، استلزام منطقی، مفاهیم تاتالوژی و استنتاج بیان شده است.

ویدئوی چهارم فیلم آموزش ریاضیات گسسته شامل مثال هایی از استنتاج و بحث سورها یا کوانتی فایر  است. مدت زمان آن 58 دقیقه می باشد. در قسمت آخر فصل اول با نام کوانتی فای درباره سورها و ساده کردن آنها به صورت کامل توضیح داده شده است. ویدئوی شماره پنج در 48 دقیقه درباره فرم های نرمال و تابع ارزش می باشد.

مباحث فصل دوم فیلم آموزش ریاضی گسسته

فصل دوم فیلم آموزشی ریاضیات گسسته در 3 بخش تهیه شده است. ویدئوی 6 (اول این فصل) با زمان 1 ساعت شامل مبحث جایگشت و ترکیب است.

ویدئوی شماره 7  در مباحث شمارش و جایگشت و ترکیب تکمیل می شود. مبحث شی و جعبه به صورت خاص بیان شده است. ویدئوی شماره 8 درباره خواص ترکیب و قواعدی مانند پاسکال و ضریب های 2 جمله ای و چند جمله ای می باشد.

مباحث فصل سوم فیلم آموزش ریاضی گسسته

فصل سوم کتاب در دو بخش شامل مباحث خواص مجموعه ها، شمول و طرد و نعمیم یافته شمول و طرد بیان شده و در مجموع 1 ساعت و 54 دقیقه است.

فصل چهارم کتاب در چند قسمت تهیه شده است. قسمت اول، شامل حل روابط بازگشتی با روش معادله مشخصه و تغییر متغیر است.در ادامه این فصل مسائل شمارشی مطرح شده که با روش های بازگشتی حل می شوند. قسمت سوم این فصل با مدت زمان 1 ساعت و 20 دقیقه درباره تابع مولد توضیح است.

در ویدئوهای بعدی نیز به مبحث اعداد کاتالان بیان شده است. در نهایت فیلم آموزشی پایانی این فصل مبحث جوزف و استرلینگ را توضیح می دهد.

فصل پنجم فیلم آموزش ساختمانهای گسسته

فصل پنجم کتاب در 5 بخش تهیه شده است. شامل بحث روابط، خواص و شمارش آنها، بیان ریاضی خواص روابط، گراف روابط و بستارها، ماتریس روابط و روابط سازگاری است

فصل ششم آموزش ریاضیات گسسته

فصل ششم در دو ویدئو با مدت زمان 2 ساعت آماده شده و شامل تعریف تابع، اصل لانه کبوتر و مبحث چندجمله ای رخی است.

فصل هفتم فیلم آموزش ساختمانهای گسسته

فصل هفت کتاب در 3 قسمت و زمان 2ساعت و 20 دقیقه تهیه شده است. در این فصل از فیلم آموزشی ریاضیات گسسته  رابطه ترتیب جزئی، معرفی پاست، لتیس و جبر بول بیان می شوند.

سرفصلهای فصل هشتم آموزش ساختمان گسسته

مباحث فصل هشتم در 8 ویدئو مطرح شده اند. گراف، دنباله گرافی، گراف 2 بخشی، گراف مسطح، رنگ آمیزی گراف و سایر نکات در این ویدئوها کاملا بیان شده است.

سرفصل های فصل نهم ریاضیات گسسته

فصل نهم در 2 قسمت و مدت زمان 1 ساعت و 42 دقیقه شامل مباحث استقرا و هم‌نهشتی و معادلات دیوفانتری است. در ویدئوی آخر بحث شمارا و ناشمارا و کاردینالیتی با زمان 38 دقیقه تهیه شده است.

بیشتر
کمتر
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (1)

سلام قسمت اول قابل دانلود نیست

مشاهده بیشتر