فیلم آموزشی ریاضی دهم تجربی

فيلم آموزش رياضی دهم تجربی شامل سی و هفت قسمت ضبط شده و بیش از 19 ساعت فيلم آموزش ریاضی تجربی دهم است. داوطلبان در کنکور سراسری رشته‌ی تجربی نظام جدید می‌توانند به راحتی نکات و مباحث رياضي را فرا بگيرند.

person-add 12 نفر
بیش از 19 ساعت
340,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : فیلم آفلاین | نظام جدید
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

خصوصیات فیلم آموزش ریاضی دهم تجربی

در بین منابع کنکور کارشناسی تجربی، ریاضی در تراز کنکور تاثیر زیادی دارد. فیلم آموزش ریاضی دهم تجربی، به بررسی نکات تستی و کنکوری مربوط به کتاب ریاضی دهم پرداخته می‌شود. در مرحله بعد از ارائه نکات و راه حل های تستی به بررسی کار در کلاس ها و تمارین درس به صورت کامل می پردازیم سپس، در پایان هر درس برای تسلط بیشتر، نمونه سوالات امتحانی تشریح می گردند. در مرحله بعد از ارائه راه حل و نکات میانبر تستی انواع و اقسام سوالات کنکور سال های اخیر حل خواهد شد و به روش های خاص چندین دوره سوالات حل خواهد شد.

فیلم آموزش ریاضی دهم تجربی می تواند آمادگی دانش آموزان را برای  ریاضیات یازدهم، دوازدهم و ریاضی کنکور آماده نماید. این درس از آنجایی دارای اهمیت است که اگر دانش آموزان متوسطه دوم در این مباحث پایه ای ضعیف بمانند در پایه های بالاتر دچار افت درسی خواهند شد. چون درس ریاضی دهم تجربی با دروس فیزیک و شیمی دهم و یازدهم رشته های ریاضی و تجربی ارتباط خیلی خیلی زیادی دارد.

لایو آموز در فیلم آموزش ریاضی دهم تجربی زمینه های فکری جدیدی برای یافتن نظم میان الگوهای موجود، آشنایی با مجموعه های متناهی و نامتناهی و در ادامه آشنایی با مثلثات و کاربرد آن در زندگی روزمره شما را آشنا خواهد کرد. پس از آن با اعداد رادیکالی بیشتر آشنا می شویم و اتحادهای جدیدی به اتحادهای قبل افزوده می شود و با کارایی این اتحادها آشنا خواهیم شد

در درس چهارم با معادلات درجه دوم آشنا می شویم که کاربردهای مختلفی در زندگی دارد و حتی در فیزیک و شیمی بسیار استفاده می شود. پس از آن با سهمی آشنا می شویم که پس از خط، ساده ترین منحنی است و در اینجا زمینه های آشنایی با مفهوم کلیدی در ریاضی به نام تابع به وجود می آید. در درس پنجم با تابع به عنوان یک ستون مهم در ریاضی آشنا می شویم مفهوم تابع امروزه حتی در برنامه نویسی کامپیوتر و ایجاد وب های پویا بسیار کاربرد دارد. در درس ششم با اصول شمارش بدون شمردن آشنا می شویم، که پیش نیاز درس آخر یعنی احتمال است.

احتمال یکی از شاخه های علم ریاضی است، که در این زمینه پیشرفت های چشمگیری اتفاق افتاده است، بطوری که اکنون علم آمار خود به عنوان یک شاخه جدید در میان علوم جای خود را باز نموده است و کاربردهای زیادی در اقتصاد، در ژئوفیزیک (Geophysics) در کشف مکان دقیق آب های زیر زمینی و در مهندسی نفت جهت مکان دقیق نفت در بیابان های آمریکا دارد.

سرفصل‌های فیلم آموزش ریاضی دهم کنکور تجربی

enlightenedاین دوره شامل سی و هفت قسمت ضبط شده و بیش از 19 ساعت آموزش ریاضی تجربی دهم است.

enlightenedداوطلبان کنکور سراسری رشته‌ی تجربی نظام جدید می‌توانند از دوره‌ی فیلم آموزش ریاضی دهم تجربی استفاده کنند.

enlightenedبا خرید این دوره‌ی آموزشی، بسته‌ی فیزیکی دی‌وی‌دی‌های ریاضی تجربی دهم برای شما ارسال می‌شود.

enlightenedاین دوره شامل بیش از 19 ساعت آموزش در قالب فیلم با کیفیت عالی می‌باشد.

 

حتما هنگام خرید، ارسال پستی را انتخاب کنید و آدرس خود را به طور دقیق وارد کنید.

هنوز از خرید این محصول مطمئن نیستید؟ فیلم نمونه‌ای که قرار گرفته را مشاهده کنید.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)