فیلم آموزشی ادبیات کنکور

فیلم آموزش ادبیات کنکور مختص رشته‌های ریاضی و تجربی با تدریس استاد داوود علیپور یک پکیج استثنایی برای دروس و تست ادبیات دهم، یازدهم و دوازدهم است که زمینه موفقیت در کنکور را برای شما فراهم خواهد ساخت.

person-add 16 نفر
9 ساعت
180,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : فیلم آفلاین | نظام جدید
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

ویژگی فیلم آموزش ادبیات کنکور

فیلم آموزش ادبیات کنکور جز آن دسته از دروس پرکاربرد مجموعه فیلم آموزشی کنکور سراسری و مختص تمامی گروه های آموزشی می باشد. درس ادبیات کنکور جز یکی از درسهای عمومی است که دارای ضریب بالا یعنی 4 است همچنین این درس جز دروس رتبه آور است. هر پاسخ صحيح 4% به درصدهای شما اضافه مي نمايد لذا توجه كافي به اين درس از اهميت خاصي برخوردار است. در کنکور کارشناسی داوطلبان به اولین سوالی که برخورد می کنند درس ادبیات عمومی است. پس مطالعه و سرمایه گذاری روی این درس از بار روانی دانش آموزان کاسته خواهد شد. بنابراین پیشنهاد لایو آموز تهیه فیلم آموزش ادبیات عمومی کنکور است تا به بهترین شکل این درس را فرا بگیرید. این فیلم آموزشی به صورت دقیق تمامی سرفصل های وزارت علوم را پوشش می دهد و علاوه بر کمک به دانش آموزان برای کنکور و امتحانات طول ترم و همچنین امتحانات نهایی و در کنار آن آزمون سراسری کمک خواهد کرد.

لزوم مشاهده فیلم آموزش ادبیات کنکور برای داوطلبان نظام قدیم

از کنکور امسال کنکور سراسری طبق کتب نظام جدید برگزار خواهد شد. کتاب ادبیات هم دچار تغییرات اساسی شده است که این تغییر هم محتوا و هم ظاهر را در برمیگیرد.

در سال جاری اولین آزمون کنکور سراسری با کتاب های جدید برگزار می شود. کتاب های ادبیات هم مانند سایر دروس با تغییرات عمده و بنیادین مواجه خواهد شد به طوری که هم در فرم و هم در محتوا دچار تغییرات اساسی شده اند. به همین دلیل در فیلم آموزش ادبیات عمومی کنکور تمام کتب از اول تا انتها به صورت کامل تدریس خواهد شد و نکات تستی و نکات امتحانی پایان ترم  شرح داده می شود.

 فیلم آموزش ادبیات کنکور برای چه افرادی مناسب است؟

فیلم آموزش ادبیات کنکور برای کلاس های دهم، یازدهم و دوازدهم رشته ریاضی و فیزیک و تجربی یکسان است و می توانید برای موفقیت در کنکور سراسری و درصد بالا با توجه به این که این درس دارای ضریب چهار است و همچنین کسب تراز و رتبه بالا از فیلم آموزش ادبیات عمومی کنکور استفاده نمایید.

تعداد تست های درس ادبیات عمومی کنکور

3 تست لغت
2تست املا
3تست تاریخ ادبیات
3 تست آرایه های ادبی
5 تست از زبان فارسی
9 تست آخر از قرابت معنایی

سرفصل‌های فيلم آموزش ادبیات کنکور

ادبیات در کنکور سراسری اولین درسی که شما باید به آن ها پاسخ دهید. از این رو نحوه ی پاسخگویی به این درس دارای اهمیت خاصی است. در سال های اخیر این سوالات طبق رویه خاصی مطرح می شود.که در دسته های زیر جای میگیرند در فیلم آموزش ادبیات کنکور به این موارد می پردازیم:

لغات و املاء و ترکیب های کنایی

قرابت معنایی و تناسب

آرایه های ادبی

تاریخ ادبیات

زبان فارسی

enlightenedفیلم آموزش شامل بیست و یک قسمت ضبط شده و 9 ساعت آموزش ادبیات دهم، یازدهم و دوازدهم است.

enlightenedداوطلبان کنکور سراسری ریاضی و تجربی نظام جدید می‌توانند از فیلم آموزش ادبیات کنکور استفاده کنند.

enlightenedبا خرید این دوره‌ی آموزشی، بسته‌ی فیزیکی دی‌وی‌دی‌های ادبیات دهم، یازدهم و دوازدهم برای شما ارسال می‌شود.

enlightenedدوره فيلم آموزش ادبيات کنکور شامل 9 ساعت آموزش در قالب فیلم با کیفیت عالی می‌باشد.

 

 

هنوز از خرید این محصول مطمئن نیستید؟ فیلم نمونه‌ای که قرار گرفته را مشاهده کنید.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)