فیلم آموزشی نکته و تست ماشین های الکتریکی 1 و 2 - 7010

دوره فشرده و فیلم آموزشی نکته و تست ماشین های الکتریکی 1 و 2 شامل 16 ساعت فیلم آموزشی مدون با طرح درس بسیار روان و جامع، ویژه داوطلبان کنکور ارشد برق کلیه گرایش ها به خصوص گرایش قدرت توسط استاد صابر ارائه می‌شود. آی دی تلگرام استاد صابر: HosseinSaber@

person-add 144 نفر
13 ساعت
1 روز ضمانت بازگشت وجه
650,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : فیلم آموزشی
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

نکته و تست ماشین الکتریکی1و2

درس ماشین های الکتریکی 1 و 2 در آزمون کارشناسی ارشد برای گرایش قدرت ضریب 4 و برای گرایش کنترل ضریب 2 دارد و برای دیگر گرایش ها ضریب 1 دارد. از این رو برای داوطلبان گرایش قدرت جزو دروس اجباری و برای داوطلبان گرایش کنترل نیز جزو دروسی می باشد که می‌تواند برای تضمین رتبه 1 و یا 2 رقمی بسیار کارساز باشد. 

در آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد 5 سوال از درس ماشین های الکتریکی 1 و همچنین 5 سوال از درس ماشین‌های الکتریکی 2 مطرح خواهد شد.در بین سایر فیلم آموزشی کنکور ارشد برق نکته و تست‌های 7010 برای رسیدن به تسلط لازم است. از این درس (در مجموع از این دوره 10 سوال مطرح می‌شود) که اهمیت بالای این دوره را نشان می‌دهد. علاوه بر آزمون کارشناسی ارشد این دوره برای داوطلبانی که گرایش ماشین‌های الکتریکی را برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد انتخاب می‌کنند بسیار ضروری می‌باشد، چرا که این درس پایه گرایش ماشین‌های الکتریکی است. بنابراین فهم مفاهیم این درس برای دانشجویان گرایش قدرت ضروری است.
همچنین داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد می‌توانند با مشاهده فیلم‌های این دوره و تسلط بر نکاتی که گفته می‌شود در حدود 10 روز به سطح آمادگی قابل قبول برای آزمون کارشناسی ارشد دست یابند. در این دوره علاوه بر توضیح نکات لازم برای حل سوال‌های این درس در آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد چند سال اخیر تمام این سوالها به صورت کامل حل خواهند شد. 

فیلم آموزشی نکته و تست ماشین های الکتریکی برای داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته مهندسی برق گرایش قدرت که تا به حال موفق نشدند درس ماشین‌های الکتریکی 1 و 2 را مطالعه کنند و یا در این درس از تسلط خوبی برخوردار نیستند بسیار مناسب خواهد بود. همچنین برای داوطلبانی که این درس را مطالعه نمودند (به صورت فیلم آموزشی و یا کتاب های تست) و اکنون بدنبال جمع‌بندی کامل این درس هستند بسیار توصیه می‌شود.

تفاوت این دوره با کتاب‌ها و مراجع دیگر چیست؟
در کتاب‌های مرجع مفاهیم معمولاً به صورت سخت و سنگین بیان می‌شوند که در این دوره سعی کردیم همه مفاهیمی که برای حل سوالات در این درس نیاز دارید را با زبان و بیانی ساده و به دور از پیچیدگی های غیر ضروری توضیح دهیم. همچنین بزرگترین ضعف و ایراد همه کتاب-های مرجع و کتاب¬های تست مربوط به این درس حجم زیاد و اضافه گویی آنها است که وقت داوطلب تلف می‌شود. در این دوره مدرس فقط بر روی مفاهیم و نکات مهم تمرکز می‌کند و موجب می‌شود در زمان کمتر از یک هفته به سطح آمادگی بسیار بالایی در این درس دست یابید. 

کسانی که تا الان هیچ مطالعه ای در این درس نداشتن و پایه چندان قوی هم ندارند، می توانند در این دوره شرکت کنند و چقدر برایشان مفید خواهد بود؟
بله مطمئناً. این دوره مناسب داوطلبانی است که می‌خواهند از ابتدا درس ماشین های الکتریکی را بخوانند و نیازی به مطالعه هیچ کتابی نیست. به نظر بنده خواندن کتاب های دیگر داوطلب را گمراه می کند و اگر تمام تمرکزشان بر روی جزوه و فیلم های آموزشی باشد می توانند بهترین نتیجه را بگیرند.

با توجه به اینکه زمان کل دوره نکته و تست ماشین های الکتریکی حدود 13 ساعت است پیش‌بینی می‌شود طی کردن کامل این دوره حدود 25 ساعت از داوطلب زمان ببرد که اگر روزی 2.5 ساعت به این دوره اختصاص داده شود در 10 روز به مباحث ارائه شده در این دوره مسلط می‌شوند.

سرفصل‌های فیلم آموزشی نکته و تست ماشین های الکتریکی 1 و 2 - 7010

فصل اول: مدارهای مغناطیسی

  • فصل دوم: مبدل های الکترومکانیکی
  • فصل سوم: ماشین های جریان مستقیم (DC)
  • فصل چهارم: ترانسفوماتورها
  • فصل پنجم: موتورهای القایی
بیشتر
کمتر
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (1)

سلام، وظیفه خودم می‌دونم از استاد صابر تشکر کنم.
کاش زودتر این دوره رو تهیه می‌کردم و وقتم رو با رفرنس‌های دیگه تلف نمی‌کردم.
جزوه خیلی منظم و کامل و با فرمت زیبا و بسیار عالی تهیه شده و باعث میشه نیازی به نوشتن جزوه نباشه،
تدریس به گونه‌ای است که با دیدن چند ویدیوی اول به نظم ذهنی رسیدم.
بسیار عالی

با سلام
خیلی خوشحالم که از دوره نکته و تست ماشین 7010 رضایت داشتید.
مطمئنا با مرور چند باره این دوره به آمادگی خوبی برای حل سوالها در آزمون خواهید رسید.
موفق و پیروز باشید

مشاهده بیشتر