فیلم آموزشی   شرح درس نوروسایکولوژی 1401

کلاس آنلاین نوروسایکولوژی دکتری 1401 شامل 30 ساعت تدریس با حضور اساتید مقدم به بررسی نکات کلیدی و مفهومی این درس می پردازد شما با شرکت در این کلاس و مطالعه جزوه های مربوطه قادر خواهید بود به بیشتر سوالات پاسخ دهید.

person-add 319 نفر
30
1,000,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : برگزار شده
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

 کلاس آنلاین نوروسایکولوژی کنکور 1401 کلاسی مخصوص داوطلبان کنکور ارشد و دکتری روانشناسی در گرایش های بالینی، روانشناسی عمومی، روانشناسی تربیت، سلامت، روانشناسی کودکان استثنایی، آزمون های استخدامی، آزمون های سازمان نظام روانشناسی است. این درس دارای ضریب 1 برای کارشناسی ارشد و ضریب 4 برای دکتری است.

کلاس آنلاین نوروسایکولوژی کنکور 1401 مخصوص چه کسانی است؟

کلاس آنلاین نوروسایکولوژی مخصوص داوطلبان کارشناسی، دانشجویان ارشد، داوطلبان کنکور ارشد، داوطلبان دکتری می باشد. این درس دارای ضریب 1 است و پیشنیاز خاصی ندارد.

تفاوت کلاس آنلاین نوروسایکولوژی کنکور 1401 با فیلم نوروسایکولوژی

تفاوت کلاس آنلاین نوروسایکولوژی و فیلم آموزشی این است که در فیلم آموزش امکان تعامل و پرسش و پاسخ وجود دارد اما در فیلم آموزشی نوروسایکولوژی این امکان وجود ندارد. با شرکت در کلاس آنلاین مانند کلاس واقعی امکان پرسش سوال و تبادل صوت و تصویر به راحتی امکان دارد.

کلاس آنلاین روانشناسی

تفاوت کلاس آنلاین نوروسایکولوژی کنکور 1401 با کتاب

شما با شرکت در کلاس نوروسایکولوژی قادر خواهید بود به صورت مفهومی مطالب را یاد بگیرید همچنین به جای خواندن حجم انبوهی از کتب بهترین روش یادگیری شرکت در کلاس آنلاین نوروسایکولوژی است. داوطلب با شرکت در این کلاس قادر خواهد بود به 90 درصد سوالات پاسخ دهند همچنین افرادی که تا کنون مطالعه ای در این زمینه نداشته اند و پایه قوی هم ندارند با شرکت در این کلاس و مشاهده لینک های بازپخش به تسلط کافی خواهند رسید.

اگر تمایل به مطالعه کتاب دارید می توانید در کنار کلاس آنلاین نوروسایکولوژی و فیلم آموزش  نوروسایکولوژی کتاب جامع و کتاب 1000 نکته 1000 تست نوروسایکولوژی تالیف فاطمه صفرزاده مقدم را مطالعه نمایید.

تفاوت کلاس آنلاین نوروسایکولوژی کنکور 1401 با کلاس حضوری

شرکت در کلاس حضوری در کنار مزایایی که دارد می تواند معایب زیادی داشته باشد. شما با شرکت در کلاس آنلاین در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید همچنین قادر خواهید بود بعد از کلاس با استاد ارتباط داشته باشید. علاوه بر آن مهم ترین مزیت مشاهده ویدئو بازپخش کلاس نسبت به کلاس حضوری است.

کلاس آنلاین نوروسایکولوژی لایوآموز چه تفاوتی با سایر موسسات دارد؟

سایت لایوآموز در زمینه روانشناسی از اساتید برند و باتجربه استفاده می کند. کلاس های لایوآموز دارای مزیت های زیادی ازجمله جزوه کامل، تعامل با دانشجو و رفع اشکال به صورت عمومی و خصوصی است.

اگر مایل هستید این اقدام را انجام دهید به پشتیبانی پشتیبانی تلگرام لایوآموز به نشانی  liveamooz-support@ پیام بدهید.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال
بیشتر show-more


chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)