فیلم آموزشی شرح درس روانشناسی مرضی 1402

کلاس آنلاین آسیب شناسی مرضی کنکور ارشد 1402 برای داوطلبان کنکور ارشد با ارائه بهترین استاد روانشناسی دارای مزایایی چون پشتیبانی کلاس و فیلم آموزشی کلاس شما را برای مرور و کسب درصد بالاتر از 70 آماده می نماید.

person-add 77 نفر
30:00
1,500,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : فیلم آموزشی
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

کلاس آنلاین روانشناسی مرضی کنکور 1402 جز درس های اصلی روانشناسی بالینی است. ضریب این درس برای دکتری برابر 4 و برای گرایشهای روانشناسی عمومی، کودکان استثنایی در مقطع ارشد 2 است. این درس دو درس آسیب شناسی روانی و کودکان استثنایی را شامل شده است.

 از کلاس آنلاین روانشناسی مرضی کنکور 1402 می توان برای داوطلبان کنکور ارشد، دکتری، و دانشجویان کارشناسی و کارشناسی روانشناسی و مشاوره استفاده کرد.

آیا برای شرکت در کلاس آنلاین روانشناسی مرضی نیاز به پیشنیاز خاصی داریم؟

برای شرکت در کلاس آنلاین روانشناسی مرضی 1402 می توان از صفر شروع کرد اما بهتر است پیشنیاز یعنی روانشناسی فیزیولوژیک مطالعه شود که می توانید از طریق مجموعه کلاس آنلاین کنکور روانشناسی لایوآموز به آن دسترسی پیدا کنید.

تمایز کلاس آنلاین روانشناسی مرضی 1402 با کتاب

کلاس آنلاین روانشناسی مرضی کنکور14021 توسط بهترین استاد روانشناسی ارائه می شود. مدرس این درس با سابقه بیش از 20 سال سابقه یک دوره کامل و جامع به شما ارائه می دهد. داوطلبان با مطالعه کامل و مرور این کلاس قادر خواهند بود به حداقل درصد 70 دست پیدا کنند. این دوره حدود 30 ساعت است که تمامی مباحث را پوشش می دهد و نیازی به مطالعه کتاب نیست چون همه مباحث برترین کتاب های روانشناسی مرضی را در بر می گیرد. همچنین شما با شرکت در کلاس آنلاین روانشناسی قادر خواهید بود به صورت تعاملی با استاد به تعامل بپردازید.

اگر تمایل داشته باشید می توانید در کنار کلاس آنلاین روانشناسی مرضی کتاب 1000 نکته 1000 تست روان شناسی مرضی نیز جهت تمرین تست زنی مطالعه نمایید.

تفاوت کلاس آنلاین روانشناسی مرضی 1402 با فیلم آموزشی یا کلاس حضوری

کلاس آنلاین روانشناسی مرضی 1402 دارای مزایای زیادی نسبت به فیلم آموزشی یا کلاس حضوری دارد که به آن می پردازیم. از جمله موارد بدیهی امکان تعامل با کاربران است. ا

مزیت استفاده از کلاس آنلاین روانشناسی مرضی 1402 لایوآموز

کل کلاسهای آنلاین روانشناسی لایو آموز از بهترین اساتید بهره می برند. مشخص ترین ویژگی کلاس های لایوآموز استفاده از اساتید برند است که دسترسی به این اساتید در بسیاری از شهرها و روستاها محدود است. دیگر ویژگی کلاس های لایوآموز امکان تعامل دوطرفه از طریق صدا و دوربین می باشد. امکان پشتیبانی کلاس ها و دوره ها، همچنین جزوه های کامل و... از دیگر ویژگی های کلاس های لایوآموز است.

سرفصل ها 

1-کلیات روانشناسی مرضی

2- دیدگاه‌های نظری روانشناسی مرضی

3- علائم روان‌پزشکی

4- اختلال هاي اضطرابی ، وسواسي  اجباري و اختلال هاي مرتبط با تروما و استرس

5- اختلالات بدنی شکل و اختلالات ساختگی

6- اختلالات تجزيه‌اي یا گسستگی

7- روانشناسي تندرستي (اختلالات روان‌تني یا سایکوسوماتیک)

8- اختلالات خلقي

9- روان‌گسيختگي (اختلالات سایکوتیک)

10- اختلالات خواب

11- اختلالات خوردن و چاقي

12- اختلالات كنترل تكانه و انطباقي

13- اختلالات شخصيتي

14- اختلال‌هاي اجتماعي و ميان‌فردي (كژكاركردي جنسي و اختلال جنسي، اختلال‌هاي مصرف مواد روان‌گردان)

15- اختلالات روانی- عضوی و شناختی و اختلالات نوركوگنيتيو

16- اختلالات شيرخوارگي، كودكي و نوجواني

در هر مبحث، تاریخچه، سبب شناسی، تشخیص، تشخیص افتراقی و درمان هر اختلال توضیح داده می شود.

بیشتر
کمتر
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)