فیلم آموزشی شرح درس روانشناسی شخصیت 1402

کلاس آنلاین ویژه مقطع ارشد و دکتری برای داوطلبان کنکور روانشناسی 1402 شامل 30 ساعت شرح درس توسط اساتید مطرح در حوزه روانشناسی تحصیلات تکمیلی ارائه خواهد شد. امکان مشاهده بازپخش جلسات نیز وجود دارد.

person-add 107 نفر
30:00
1,500,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : فیلم آفلاین
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

درس روانشناسی شخصیت جز دروس مهم کارشناسی و کنکور ارشد روانشناسی است که سرفصل هایی مانند ( روانکاوی، روابط شی، شناختی، رفتاری، صفات و انسان گرایی) و نکات مهم این درس برای رسیدن به درصد حداقل 50 در کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره (عمومی، سلامت، بالینی) ارائه می شود.

ضریب درس روانشناسی شخصیت کنکور 1402

درس روانشناسی شخصیت و روان درمانی برای گرایش بالینی کودک و بالینی دارای ضریب 2 و برای گرایش روانشناسی سلامت دارای ضریب 1.5 می باشد. تعدا سوالات مطرح شده در این درس 20 تست است. به صورت کلی در این مجموعه علاوه بر دروسی مانند شخصیت و روان درمانی از دروس آسیب شناسی و دروسی مانند روانشناسی بالینی کرامر و مصاحبه تشخیصی اتمر سوالاتی مطرح خواهد شد.

در این درس ابعاد مختلف شخصیت و جنبه های هیجانی، ادراکی، ارادی و بدنی افراد، چگونگی سازگاری فرد با محیط مورد بررسی و مطالعه قرار خواهد گرفت.

منابع و کلاس آنلاین کنکور ارشد روانشناسی

تفاوت کلاس آنلاین روانشناسی شخصیت کنکور 1402 با کتاب

کلاس آنلاین روانشناسی شخصیت یکی از دروس مفهومی است.  در کلاس آنلاین روانشناسی شخصیت می توانید با پرسیدن سوالات و تعامل در موضوع عمیق تر شوید اما با مطالعه کتاب شما صرفا بدون موشکافی و دقت از این مطلب رد خواهید شد علاوه بر این شما با شرکت در کلاس آنلاین با دسترسی به لینک بازپخش قادر خواهید بارها مطالب را مرور کنید و به عمق مطالب پی ببرید.

تفاوت کلاس آنلاین روانشناسی شخصیت کنکور 1402 با کلاس حضوری

شما با شرکت در کلاس آنلاین روانشناسی شخصیت از مزایایی مانند دسترسی به اساتید برند با کمترین هزینه، امکان ارتباطی با استاد بعد از کلاس، تعامل دوطرفه با استاد و پشتیبانی کلاس و از همه مهمتر فیلم بازپخش کلاس دسترسی داشته باشید.

آیا این کلاس نیاز به پیش نیاز خاصی دارد؟

این درس جز دروس مفهومی است و نیاز به پیش نیاز خاصی ندارد. بدون داشتن هیچ دانش مقدماتی و داشتن اطلاعات در حد صفر می توانید به خوبی در این کلاس آنلاین شرکت نمایید.

 جهت شرکت در کلاس آنلاین روانشناسی شخصیت شما نیاز به هیچ منبع یا کتاب دیگری نخواهید داشت زیرا مطالعه کتب دیگر داوطلب را گمراه می کند اگر تمرکز شما روی جزوه یا فیلم باشد نتیجه مطلوبی کسب خواهید کرد.

تفاوت کلاس آنلاین روانشناسی شخصیت لایوآموز با سایر موسسات

لایوآموز یکی از معتبرترین موسسات برگزار کننده کلاس آنلاین در رشته روانشناسی با کمک بهترین اساتید سراسر کشور است. شما با شرکت در کلاس های این موسسه می توانید از پشتیبانی تمام وقت استفاده نمایید همچنین هزینه کلاس های آنلاین مجموعه لایوآموز نسبت به سایر موسسات بسیار ارزان تر است. شما با شرکت در این کلاس  به مزیت هایی چون دسترسی به لینک بازپخش کلاس ها و.. است. همچنین قابلیت ارتباط با استاد را از طریق ای دی تلگرام وی خواهید داشت.

بیشتر
کمتر
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)