فیلم آموزشی  شرح درس  روانشناسی بالینی 1401

کلاس آنلاین روانشناسی بالینی یکی از دروس پراهمیت کنکور ارشد روانشناسی است این درس دارای ضریب 3 می‌باشد. تعداد سوالات درس روانشناسی بالینی 20 سوال است که با شرکت در کلاس و یا خرید فیلم آموزشی روانشناسی بالینی از لایوآموز قادر خواهید بود رتبه خود را تا حد زیاد بهبود دهید.

person-add 233 نفر
30 ساعت
1,000,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : برگزار شده
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

روانشناسی  بالینی برای رشته روانشناسی جز یکی از پر اهمیت ترین دروس کنکور ارشد است. این درس با تعداد 20 سوال دارای ضریب 3 در کنکور ارشد است. شما با شرکت در کلاس آنلاین روانشناسی بالینی کنکور ارشد 1401 قادر خواهید بود رتبه خود را تا حد زیادی افزایش دهید.

مزایای کلاس آنلاین روانشناسی بالینی 1401 نسبت به مطالعه کتاب

کلاس آنلاین روانشناسی بالینی نسبت به مطالعه کتاب دارای مزایای زیادی است. یکی از مسائلی که دانش آموزان و دانشجویان با آن دست و پنجه نرم میکنند حجم بالای کتاب های مورد مطالعه است. از آنجایی که امکان مطالعه تمامی کتاب ها امکان پذیر نیست شما قادر خواهید بود نکات را بدون نیاز داشتن به هیچ منبع دیگر مشاهده مطالعه و مرور نمایید و به درصد موردنظر خود برسید.

از دیگر مزایای کلاس آنلاین روانشناسی بالینی کنکور 1401 اساتید با تجربه ایست که این درس را تدریس می کنند. استاد مقدم جز یکی از بهترین اساتید دروس تخصصی روانشناسی است. و شما با شرکت در این دوره و تلاش مستمر قادر خواهید بود به درصدی حدود 60 الی 70 درصد برسید.

تفاوت کلاس آنلاین روانشناسی بالینی 1401 و کلاس حضوری و آفلاین

یکی از تفاوت های کلاس آنلاین و آفلاین و یا حضوری صرفه جویی در هزینه و وقت شماست. شما با شرکت در این کلاس ها قادر خواهید بود بدون داشتن هیچ پیش زمینه یا دانش قبلی مطالب را به راحتی یاد بگیرید. همچنین می توانید در هرجای این مرز و بوم که هستید با بهترین اساتید این حوزه در کلاس شرکت نمایید.

شما با شرکت در این کلاس ها قادر خواهید بود  در کمترین زمان به بهترین نتایج دست پیدا کنید.

فرق کلاس آنلاین روانشناسی بالینی 1401  لایو آموز با سایر موسسات

لایوآموز در سال گذشته موفق به برگزاری بهترین دوره های روانشناسی در ایران بود که نقطه قوت این امر استفاده از بهترین و برندترین اساتید بوده است. پس تمایز اساسی کلاس های لایوآموز با سایر موسسات استفاده از اساتید برند و مطرح است. یکی دیگر از مزایای لایوآموز استفاده از سیستم ضبط کلاس است که شما می توانید بعد از کلاس چندین بار ویدئو بازپخش را مشاهده نمایید.

آیا بدون داشتن هیچ پیش زمینه ای می توانید در این کلاس شرکت کنید؟

برای مطالعه درس روانشناسی بالینی تنها با شرکت در این کلاس ها قادر خواهید بود به نتیجه مطلوب برسید. شما نیاز به مطالعه هیچ کتابی نخواهید داشت. حدود 80 ساعت زمان مناسبی است که بتوانید به تسلط لازم برسید.

سرفصل های کلاس انلاین روانشناسی بالینی

در کلاس آنلاین روانشناسی بالینی که یعد از آن فیلم آموزش روانشناسی بالینی برای شما دانشجویان این دوره ارائه خواهد شد سرفصل های زیر ارائه خواهد شد.

زمینه تاریخی روانشناسی بالینی

روش‌های تحقیق در روانشناسی بالینی

مصاحبه

اهمیت آزمون‌های روانی و سنجش باليني

- سنجش هوش

- سنجش شخصیت

- سنجش رفتاری

- قضاوت بالینی

- روان‌درمانی

- دیدگاه روان‌پویشی

- دیدگاه پدیدار شناختی و انسان‌گرایی

- دیدگاه رفتاری

- دیدگاه شناختی

- مداخلات بالینی جمعی

- دیدگاه التقاطی

- تخصص‌های روانشناسی بالینی

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (1)

سلام وقتتون بخیر من قسمت های رایگان رو که به عنوان نمونه بود نگاه کردم تدریسشون عالی بود ولی متأسفانه هزینهی کلاس ها خیلی زیاد هست و برای قبولی ارشد صرفا یک درس رو نمیشه گرفت حداقل سه درسی ک ضریبشون بالا هست رو باید خریداری کرد که رتبه ی قابل توجهی رو بشه کسب کرد اگر تخفیف خاصی روی دوره ها هست که بشه استفاده کرد بهم اطلاع بدید ممنون میشم چون واقعا من کل حقوقم هم بزارم نمیتونم دروس رو تهیه کنم

مشاهده بیشتر