فیلم آموزشی زبان عمومی دکتری + MSRT کد2 1402

کلاس آنلاین ویژه مقطع دکتری برای داوطلبان کنکور 1402 و بخش فشرده آمادگی آزمون msrt که هر دو در یک دوره 45 ساعته توسط اساتید مطرح در حوزه زبان انگلیسی تحصیلات تکمیلی ارائه خواهد شد. امکان مشاهده بازپخش جلسات نیز وجود دارد.

person-add 45 نفر
45:00
1,500,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : فیلم آفلاین
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

درس زبان عمومی دکتری یکی از دروس پر اهمیت مقطع دکتری است. این درس دارای ضریب 1 است اما بسیار پر اهمیت می باشد. این درس به دلایل مختلفی مانند علمی، اقتصادی و... به عنوان زبان بین المللی شناخته شده است. لذا اهمیت یادگیری این درس بسیار زیاد است. این درس بدین جهت اهمیت دارد که اگر قصد دارید مقاله را در هر کشوری به ثبت برسانید لازم است به زبان انگلیسی ترجمه شود. از این جهت زبان انگلیسی برای داوطلبان دکتری که بالاترین مقطع هستند بسیار اهمیت دارد. درس زبان عمومی دکتری علاوه بر کنکور در مصاحبه و حین تحصیل بسیار کاربرد دارد.

ضریب مبحث زبان عمومی دکتری برای گرایش های مختلف چند است؟

زبان عمومی دکتری برای تمامی گرایش‌ها دارای ضریب 1 است. شما با شرکت در کلاس آنلاین دروس عمومی دکتری از جمله زبان عمومی دکتری 1401 به همراه آمادگی آزمون MSRT می توانید خیال خود را از بابت کسب درصد بالا در آزمون دکتری راحت کنید.

مزیت های کلاس آنلاین زبان عمومی دکتری 1402 نسبت به کتاب و کلاس حضوری بسیار زیاد است که در ادامه برای شما شرح خواهیم داد.

مزیت کلاس آنلاین زبان عمومی دکتری1402 نسبت به کتاب‌

شرکت در کلاس آنلاین زبان عمومی دکتری 1402 به همراه آمادگی آزمون MSRT نکات زیادی را برای شما شرح می دهد که در هیچ کتابی نمی توانید این نکات را مطالعه نمایید. همچنین از آنجایی که زبان درسی است که نمی توان با مطالعه صرفا به نکات و جزئیات را فرا گرفت کلاس آنلاین زبان عمومی را به شما توصیه می کنم.

یکی از نکات مهمی که باید درنظر گرفت این است که کلاس آنلاین زبان عمومی 1402 ضبط خواهد شد و شما قادر خواهید بود بعد از پایان کلاس لینک بازپخش را مشاهده و یادداشت برداری نمایید.

مزیت کلاس آنلاین زبان عمومی دکتری 1402 نسبت به فیلم آموزشی

زبان عمومی دکتری جز آن دسته دروس محسوب می شود که تنها با فیلم آموزشی نمی توان تمامی مطالب را فرا گرفت. به همین دلیل لازم است کلاس ها به نحوی برگزار شوند که تعامل دو طرفه بین دانشجو و استاد برقرار شود. استاد فتحی یکی از اساتید مطرح زبان عمومی دکتری می باشد که با تعامل زنده و دو طرفه با دانشجویان بهترین روش تدریس را ارائه می دهد. یکی دیگر از مزایای شرکت در کلاس آنلاین زبان عمومی دکتری 1402 و آمادگی آزمون MSRT این است که شما قادر خواهید بود با استاد خود از طریق تلگرام ارتباط برقرار کنید.  از دیگر مزایای این دوره ها لینک بازپخش است که شما قادر خواهید بود بارها و بارها ویدئو را مشاهده نمایید.

پیشنیاز شرکت در دوره زبان عمومی دکتری

این درس نیاز به پیش نیازی ندارد و شما تنها با تسلط به زبان دوره دبیرستان و نکات اولیه و کلمات ساده قادر خواهید بود در این دوره شرکت کنید و درصد مطلوبی کسب نمایید.

مزیت کلاس آنلاین زبان عمومی دکتری و آمادگیMSRT نسبت به سایر دوره ها

  • هزینه مناسب کلاس آنلاین نسبت به فشردگی و زمان کوتاه دوره
  • برگزاری آزمون های درون کلاسی
  • پشتیبانی و راهنمایی کلاس های آنلاین
  • آموزش روش ترجمه بر اساس رعایت روش ها و اصول گرامری و ساختاری
بیشتر
کمتر
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)