فیلم آموزشی راهکارهای تضمینی ورود به بهترین سازمانها

یکی از بزرگترین معضلات افرادی که به تازگی در مرحله ورود به بازار کار هستند، و یا دانشجویان در حال تحصیل، نداشتن رزومه و سابقه کار برای استخدام در حال و آینده است. از نظر این افراد همیشه این سوال وجود دارد که برای استخدام نیاز به سابقه کار است و طبیعتاً چطور ممکن است که بدون استخدام سابقه کار داشت. در این دوره هم مطالب حرفه ای ارائه خواهد شد و هم به موارد زیر دسترسی پیدا میکنید . دسترسی به قالبهای حرفه ای طراحی رزومه دسترسی به نمونه سوالات مصاحبه های استخدامی + یک جلسه مشاوره و بررسی رزومه شما

person-add 5 نفر
900,000 504,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : فیلم آموزشی
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

داستان مرغ و تخم مرغ داستان همه جوانان و خانواده هایشان

یکی از بزرگترین معضلات افرادی که به تازگی در مرحله ورود به بازار کار هستند، و یا دانشجویان در حال تحصیل، نداشتن رزومه و سابقه کار برای استخدام در حال و آینده است. از نظر این افراد همیشه این سوال وجود دارد که برای استخدام نیاز به سابقه کار است و طبیعتاً چطور ممکن است که بدون استخدام سابقه کار داشت.

ولی از نظر من، اگر شما به عنوان یک دانشجو نتوانید تا حداکثر ترم 4 در بهترین سازمان و شرکت مورد نظرتان مشغول به فعالیت شوید، یک جای کار شما اشکال دارد.

با دیدن آموزش های این مجموعه دیگر بهانه ای نخواهید داشت

در این مجموعه همه آن مواردی را که برای ورود به هر شرکت و سازمانی که نیاز دارید را فرا خواهید گرفت. اینکه چطور در هر زمان از تحصیل و یا در هر شرایط دیگر بدون نیاز به استخدام شدن، برای خود سابقه کار فوق العاده و مفید درست کنید.

در ادامه تمامی موارد مورد نیاز برای ارائه یک رزومه کامل و قابل دفاع را آموزش خواهید دید و در نهایت تمامی تکنیکهای لازم برای پیروزی در جلسه مذاکره مصاحبه استخدامی را فراخواهید گرفت.

مخاطبین این آموزش چه افرادی هستند ؟

  •  همه دانشجویان در رشته های مختلف که هنوز وارد بازار کار نشده اند.
  • همه فارغ التحصیلان رشته های مختلف دانشگاهی در سطوح مختلف
  •  جوانانی که در خدمت سربازی مشغول هستند و دغدغه اشتغال پس از خدمت را دارند.
  •  همه افراد جویای کار که دارای تخصص هستند.
  • و حتی نوجوانان دبیرستانی که برای آینده خود اهمیت ویژه ای قائل هستند.
بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)