دوپینگ درس معادلات دیفرانسیل ویژه کنکور ارشد 1401

درس معادلات دیفرانسیل یکی از سه درس باکس ریاضی برای کنکور ارشد هست که برای تمامی گرایشها ضریب 3 دارد . وبا توجه به حجم کم این درس و ضریب بسیار خوبی که دارد می تواند درس بسیار مناسبی باشد که با صرف زمان کم نتیجه ی خوبی کسب کنید.

person-add 28 نفر
14:00
1,398,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : 9 و 12 اردیبهشت 1401 - 09:00 الی 19:00
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

 برای هر موضوع، ابتدا مفاهیم و درسنامه به همراه بیان نکات و روش های ابداعی آموزش داده می شود.

برای تمام  داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته مهندسی برق (همه گرایش‌ها) که تا به حال موفق نشدند درس معادلات دیفرانسل را مطالعه کنند و یا در این درس از تسلط خوبی برخوردار نیستند بسیار مناسب خواهد بود. همچنین این کارگاه برای داوطلبانی که این درس را مطالعه نمودند و اکنون بدنبال جمع‌بندی کامل این درس هستند بسیار توصیه می‌شود

از فرمولی کردن مفاهیم و حفظ آنها پرهیز شده تا دانشجو با درک مفاهیم بتواند نگران فراموشی مطالب نباشد.  باید اشاره کنیم که همین وسواس در آموزش مفهومی باعث شده که دانشجویانی که به هر دلیلی این درس براشون جذابیت نداشته، با مطالعه این دوره به اعتماد به نفس بالایی رسیده و براحتی مسایل رو حل می کنند . در این دوره تمام مفاهیمی که داوطلب برای حل سوالهای  سالهای اخیر این درس نیاز دارد با بیانی ساده و بصورت کامل در زمان کمتر تدریس شده است که باعث می‌شود در زمان بسیار کمتر به سطح آمادگی مناسبی دست یابید.

ویژگیهای دوره در یک نگاه :

حل تست ها با روش ابداعی

اموزش مفاهیم مباحث مهم و پر تکرار

بدون نیاز به حفظ فرمول های زیاد

تدریس مباحث پرتکرار

جزوه مناسب مرور و جمع بندی

 

بیشتر
کمتر
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)