فیلم آموزشی نکته و تست ریاضی مهندسی - 7010

فیلم نکته و تست ریاضی مهندسی ویژه داوطلبان کنکور ارشد برق کلیه گرایش ها شامل 15 ساعت طرح درس روان و بیان نکات طلایی ریاضی مهندسی برای کسب درصد 100 توسط استاد صابر بهترین استاد ریاضی مهندسی ارائه می‌شود. آی دی تلگرام استاد صابر: HosseinSaber@

person-add 91 نفر
14 ساعت
1 روز ضمانت بازگشت وجه
550,000 تومان
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

فیلم آموزشی نکته و تست ریاضی مهندسی مناسب دانشجویان مقطع کارشناسی برق و همچنین داوطلبان آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد می‌باشد. درس ریاضی مهندسی جز منابع کنکور ارشد برق و از جمله دروسی به شمار می‌آید که بسیاری از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد تصور اشتباهی نسبت به آن دارند. با وجود مفاهیم نسبتاً سخت این درس، معمولاً در آزمون‌های چهارگزینه کسب درصد حداقل 50 از این درس بسیار ساده‌تر از دروس دیگر گروه ریاضی است. با همین دید و نگرش سعی کردیم دوره‌ای برگزار کنیم که مفاهیم اصلی این درس را به منظور کسب آمادگی حداکثری در این زمان محدود با بیانی ساده و با حل کامل سوال‌های ارشد این درس در آزمون سال‌های اخیر توضیح داده شود. در این دوره تمام مفاهیمی که داوطلب برای حل سوال‌های این درس نیاز دارد با بیانی ساده و بصورت کامل در زمان کمتر تدریس شده است که باعث می‌شود در زمان بسیار کمتر به سطح آمادگی مناسبی دست یابید.

تفاوت این دوره با کتاب‌ها و مراجع دیگر چیست؟مراجع این درس کدامند؟

در کتابهای مرجع مفاهیم معمولاً به صورت سخت و سنگین بیان می‌شوند که در این دوره سعی کردیم همه مفاهیم با زبان و بیانی ساده و به دور از پیچیدگیهای غیر ضروری توضیح داده شود. همچنین بزرگترین ضعف و ایراد همه کتاب های مرجع و کتاب های تست مربوط به این درس حجم زیاد و اضافه گویی آنها است که وقت داوطلب تلف می شود. در این دوره مدرس فقط بر روی مفاهیم و نکات مهم تمرکز می‌کند و موجب می‌شود در زمان کمتر از یک هفته به سطح آمادگی بسیار بالایی در این درس دست یابید. همچنین در این دوره مدرس از روش های حل سوال‌های ریاضی مهندسی با استفاده از گزینه نیز استفاده میکند.

دانشجویان با شرکت در این دوره چه چیزی را به دست می‌آورند؟ 
داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد می‌توانند با مشاهده فیلم‌های این دوره و تسلط بر نکاتی که گفته می‌شود در زمانی محدود به سطح آمادگی قابل قبول برای آزمون کارشناسی ارشد دست یابند. در این دوره علاوه بر توضیح نکات لازم برای حل سوال‌های این درس در آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد چند سال اخیر تمام این سوالها بصورت کامل حل خواهند شد. زمان پیش‌بینی شده دوره 14 ساعت خواهد بود که با توجه به برنامه‌ریزی داوطلب امکان اتمام دوره در یک هفته به‌راحتی فراهم خواهد شد.

سرفصل‌های فیلم آموزش نکته و تست ریاضی مهندسی 7010

  • فصل اول: اعداد و توابع مختلط
  • فصل دوم: نگاشت
  • فصل سوم: سری تیلور و لورانت
  • فصل چهارم: محاسبه انتگرال مختلط
  • فصل پنجم: فوریه
  • فصل ششم: معادلات دیفرانسیل با مشتقات جزئی
     
بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)