فیلم آموزشی حل سوالات کنکور ارشد الکترومغناطیس (آپدیت 91-98)

با استفاده از فیلم آموزشی حل سوالات کنکور ارشد الکترومغناطیس (90-98) و یادگیری روش حدی، خواهید دید با روش های حدی که برای اولین بار آموزش داده می شود، بعضی سوالات الکترومغناطیس رو حتی در کم تر از یک دقیقه حل خواهید کرد.

person-add 38 نفر
13:00
2 روز ضمانت بازگشت وجه
399,000 299,250 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : آفلاین -- فیلم آموزشی
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

حل تشریحی سوالات کنکور ارشد الکترومغناطیس (90-98)

بعد از مطالعه فیلم آموزش الکترومغناطیس نوبت به حل سوالات کنکور ارشد الکترومغناطیس خواهد رسید. توصیه دوستانه استاد برای این دوره این است که روش حدی در حل سوالات الکترومغناطیس رو جدی بگیرید، این یک اتفاق نیس، هر ساله حداقل ۴ سوال رو با این روش به راحتی میتوان پاسخ داد، در درسی مثل الکترومغناطیس که طیف وسیعی از داوطلبین پاسخی نمی‌دهند، با پاسخ ۴ سوال می‌توانید به درصد ۳۳برسید. این موضوع یک جهش بزرگی در تراز و رتبه در گرایشهای مخابرات سیستم، الکترونیک و قدرت ایجاد خواهد کرد. این روش تضمینی، بر اساس یک سری واقعیت های فیزیکی می‌باشد.

مثال‌هایی از کاربرد این دوره
 ۵ سوال کنکوری الکترومغناطیس ۹۸ با این روش در کمتر از یک دقیقه قابل حل هستند (۴۲٪).
سوالات ۷ و ۱۰ کنکور این سال بسیار زمان بر بود و با این روش‌های هنرمندانه ما قادر خواهید بود زیر یک دقیقه به پاسخ برسید...
برای پاسخ به این دسته از سوالات به یک سری اطلاعات و روابط اولیه مثل رابطه میدان مغناطیسی صفحه جریان نامحدود، دیسک باردار، میدان سیم بی نهایت برای مطالعه نیاز دارید. مسایل رو هوشمندانه به این ساختارهای معروف تبدیل خواهیم کرد.

 تعداد سوال هایی که با روش حدی در این دوره پاسخ داده شده (علاوه بر تحلیل کامل سوال) در بخش توضیحات برای هر کنکور مشخص شده است.

نکته: فیلم حل تشریحی سوالات سال 97 و 98 رایگان می باشد.

تفاوت دوره حل تشریحی سوالات کنکور ارشد الکترومغناطیس با سایر منابع مشابه این است که در کنار حل تشریحی مسائل، از روش های حدی و حذف گزینه ها استفاده می کنیم. در این دوره شبیه سازی کنکور را خواهیم داشت. به شما یاد خواهیم داد چطور ابتدا سوالات ساده و متوسط را انتخاب کنید. علاوه بر اینکه برای داوطلبین کنکور ارشد کاربردی است، به داوطلبین ئکتری نیز توصیه می شود.

در این مرور و بررسی سوالات کنکور 8 سال اخیر بر خلاف روشهای مرسوم که در منابع متفاوت می بینیم و بسیار وقت گیر هستند.

با شرکت در این دوره خواهید دید با روش های حدی که برای اولین بار آموزش داده می شود، بعضی سوالات رو حتی در کم تر از یک دقیقه حل خواهید کرد.

سهم الکترومغناطیس از سوالات آزمون ارشد 12 سوال میباشد و با توجه به ضریب بالای آن برای گرایش مخابرات، بسیار قابل توجه و مهم است.

ضریب این درس برای گرایش مخابرات 4 ، الکترونیک و قدرت 2 ، مهندسی هسته ای 2 ، برای مهندسی هوافضا، گرایش فناوری ماهواره 4 و برای گرایش نانو فوتونیک 2 می باشد.

حتی اگر پایه قوی در الکترومغناطیس نداشته باشید، تنها با مطالعه فیلم های آموزشی این دوره و یادگیری روش های حدی و چند مفهوم پایه، قادر به حل حداقل 5 سوال و کسب 40 درصد از الکترومغناطیس خواهید بود.

حل تشریحی کنکور هر سال حدود 2 ساعت زمان می برد. اگر می خواهید درصد الکترومغناطیس بالای 70 بدست بیاورید، دوره جامع الکترومغناطیس را به شما پیشنهاد می کنیم.

سرفصل‌های حل سوالات کنکور ارشد الکترومغناطیس

لایوآموز اقدام به برگزاری دوره حل سوالات الکترومغناطیس با سرفصل‌های مذکور نموده است. در این دوره سوالات الکترومغناطیس کنکورهای سال 90 تا 98 از جنبه های مختلف بررسی شده اند. فیلم آموزش الکترومغناطیس در کنار این دوره می تواند مکمل خوبی باشد.

 درجه سختی، شیوه انتخاب سوال های ساده، مشخص کردن سوال هایی که با روش حدی و در زمان کمتر از یک دقیقه حل می شوند.

حل تشریحی سوال ها و بررسی جنبه های مختلف سوال ها

حل تشریحی سوالات کنکور ارشد الکترومغناطیس 98 (در این آزمون 9 تا سوال ساده وجود داره که 5 مورد براحتی با روش حدی زیر یک دقیقه حل می شود، یعنی 42%)

حل تشریحی سوالات کنکور ارشد الکترومغناطیس 97 (در این آزمون 7 تا سوال ساده وجود داره که 4 مورد براحتی با روش حدی زیر یک دقیقه حل می شود، یعنی 33%)

حل تشریحی سوالات کنکور ارشد الکترومغناطیس 96 (در این آزمون 8 تا سوال ساده وجود داره که 2 مورد با روش حدی زیر یک دقیقه حل می شود، یعنی 16.7%)

حل تشریحی سوالات کنکور ارشد الکترومغناطیس 95 (در این آزمون 7 تا سوال ساده وجود داره که 5 مورد با روش حدی زیر یک دقیقه حل می شود، یعنی 42%)

حل تشریحی سوالات کنکور ارشد الکترومغناطیس 94 (در این آزمون 7 تا سوال ساده وجود داره که 2 مورد با روش حدی زیر یک دقیقه حل می شود، یعنی 16.7%)

حل تشریحی سوالات کنکور ارشد الکترومغناطیس 93 (در این آزمون 11 تا سوال ساده وجود داره که 5 مورد با روش حدی زیر یک دقیقه حل می شود، یعنی 42%)

حل تشریحی سوالات کنکور ارشد الکترومغناطیس 92 (در این آزمون 9 تا سوال ساده وجود داره که 6 مورد با روش حدی زیر یک دقیقه حل می شود، یعنی 50%)

حل تشریحی سوالات کنکور ارشد الکترومغناطیس 91 (در این آزمون 10 تا سوال ساده وجود داره که 4 مورد با روش حدی زیر یک دقیقه حل می شود، یعنی 33%)

 

با کلاس آنلاین کنکور ارشد برق ، فیلم ها و DVD های آموزشی لایوآموز مسیر موفقیت خود را هموار کنید.

بیشتر
کمتر
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)