بررسی سیستم های قدرت 1

در این دوره با 40 ساعت تدریس استاد صابر همه مفاهیم درسی بررسی سیستم قدرت1 به صورت مفهومی همراه با نکته و حل تست تدریس میشود.

person-add 98 نفر
40 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
700,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : برگزار شده
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

بررسی سیستم های قدرت یکی از دروس مهم در کنکور ارشد و دکتری برق است که عموما 5 سوال از این درس مطرح می‌شود. از فصل های یک تا سه عموما چهار سوال مطرح می‌شود و از فصل چهار هم یک سوال مطرح خواهد شد و طراحان عموما به فصل های چهار و پنج علاقه ای ندارند.

کلاس آنلاین سیگنال وسیستم یکی از دروس دوره کارشناسی برق است و برای کنکور ارشد و دکتری گرایش قدرت و کنترل  همچنین برای کنکور دکتری مهندسی برق گرایش قدرت بسیار مهم است.

کاربران کلاس آنلاین بررسی سیستم های قدرت 1 (پاییز 99)  برای ورودی مقطع دکتری  ارشد و با تمرکز روی جزوه دوره می‌توانند به تمرکز کاملی دست بیابند و با گذراندن این دوره در زمان بسیار صرفه جویی خواهد شد.

ضریب درس سیستم های قدرت 1 پاییز 99 و مباحث پیشنیاز این درس

درس بررسی سیستم های قدرت 1 رشته برق در گرایش قدرت دارای ضریب 4 و برای گرایش کنترل دارای ضریب 2 و سایر گرایش‌ها ضریب 1 دارد. این درس برای داوطلبان کنکور ارشد و دکتری گرایش قدرت جز درس های اجباری است و برای داوطلبات گرایش های دیگری مانند کنترل جز درس‌هایی می باشد که می‌تواند رتبه 1 یا 2 رقمی برای شما به ارمغان بیاورد. برای کنکور دکتری گرایش قدرت این درس جز درس های سرنوشت ساز و تخصصی محسوب می‌شود.

مزیت کلاس آنلاین بررسی سیستم های قدرت 1 نسبت به مطالعه کتاب

تفاوت مطالعه کتاب نسبت به کلاس آنلاین بررسی سیستم های قدرت1 پاییز99 این است که در این کتاب مفاهیم سخت و سنگین مطرح می‌شوند اما در این دوره تلاش بر این است که به سادگی مفاهیم را بیان کنیم. از انجایی که اکثر کتاب های مرجع حجم زیادی دارند و لازم است داوطلبان وقت زیادی را صرف کنند در کلاس آنلاین بررسی سیستم های قدرت 1 پاییز 99 مفاهیم و نکات اصلی مطرح خواهد شد و داوطلب با شرکت در این دوره قادر است به تمامی مفاهیم به تسلط کامل برسد.

به صورت کلی می‌توان گفت برای پاسخ کامل و صحیح به سوالات بررسی سیستم‌های قدرت 1 نیاز به مطالعه هیچ کتابی ندارید و با شرکت در کلاس آنلاین بررسی سیستم های قدرت 99 در کنار آن مشاهده فیلم آموزشی بررسی سیستم های قدرت 1 سوالات ده سال اخیر را مشاهده کنید تا بتوانید به همه سوالات پاسخ دهید.کلاس آنلاین کنکور ارشد برقمزیت کلاس آنلاین بررسی سیستم قدرت 1 پاییز 99 در مقابل کلاس حضوری

مزیت کلاس آنلاین بررسی سیستم های قدرت 1 پاییز99 نسبت به کلاس حضوری این است که تعامل مستقیم دانشجو و استاد برقرار است و  دانشجو می‌تواند به تسلط صددرصدی برسد و سوالات خود را در کلاس طرح کند و استاد پاسخ دهد. علاوه بر این مزیت کلاس آنلاین نسبت به کلاس حضوری صرفه جویی در هزینه و زمان است. لذا رسیدن به درصد عالی برای آزمون استخدامی و آزمون ارشد و دکتری دور از انتظار نیست.

آیا با داشتن دانش صفر می‌توان در کلاس آنلاین بررسی سیستم های قدرت99 شرکت کرد؟

درسی مانند بررسی سیستم های قدرت جز دروسی محسوب می‌شود که نیاز به پیش زمینه خاصی ندارد. لذا مطالعه دروس دیگر در کنار این دوره نه تنها داوطلبان دیگر را گمراه می‌کند بلکه تمرکزشان را هم از دست خواهند داد. پس بدون داشتن هیچ مطالعه ی قبلی در این درس قادر خواهید بود در کلاس آنلاین شرکت کنید.

برتری کلاس آنلاین های لایوآموز نسبت به سایر دوره ها در چیست؟

کلاس آنلاین لایوآموز به عنوان مرجع تخصصی  کنکور برق دارای مزیت‌های زیادی نسبت به سایر دوره ها است که می‌توان به رزومه درخشان اساتید و دانشجویان اشاره کرد. اساتید سایت لایوآموز جز برندترین و مطرح ترین اساتید هستند. همچنین در سال‌های اخیر رتبه های تک رقمی زیادی از این دوره ها استفاده نموده اند. از دیگر مزایای سایت لایوآموز نسبت به سایر دوره ها جزوه های کامل و کاربردی، امکان پشتیبانی کلاس‌ها و تعامل و تبادل زنده با استاد همچنین رفع اشکال خصوصی دوره ها است.

*لازم به ذکر است که دانشجویانی که سال99 فیلم آموزشی دوره ها را خریداری کرده اند می‌توانند با پرداخت مابه التفاوت فیلم آموزشی با کلاس آنلاین در دوره ی کلاس آنلاین شرکت کنند.و کسانی که قبل از سال99خرید کردند میتوانند از 30درصد تخفیف برای شرکت در دوره های آنلاین استفاده کنید.
اگر تمایل به چنین کاری دارید میتوانید به پشتیبانی تلگرام لایوآموز به نشانی  liveamooz-support@ پیام بدهید.

بیشتر
کمتر
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)