آموزش رایگان مدار الکتریکی- تونن نورتن

دوره آموزش رایگان مدار الکتریکی مبحث تونن و نورتن، با تدریس استاد توسلی به بهترین نحو و روش مفهومی یاد خواهید گرفت. این دوره مناسب کنکور ارشد و دکتری برق است.

person-add 570 نفر
9 ساعت
رایگان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : آفلاین - فیلم آموزشی
برای مشاهده کامل دوره لطفا وارد حساب کاربری خود شوید
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

فیلم آموزشی رایگان تونن و نورتن 

جهت مشاهده حل رایگان سوالات ابتدا در سایت لایوآموز عضو شوید و سپس با کلیک در قسمت ثبت نام رایگان در دوره، محتوای ویدئویی به راحتی قابل استفاده شما می باشد.

اهمیت درس مدار الکتریکی

همانطور که میدانید درس مدار یکی از مهمترین دروس مهندسی برق است که در اغلب آزمون های استخدامی و کنکور ارشد و دکتری جز دروس مهم به حساب می آید. این درس برای کنکور ارشد تمام گرایش های مهندسی برق دارای ضریب 4 و جز مهمترین دروس به حساب می آید و با بررسی کارنامه قبولی ها میبینید که درس مدار را بالا زده اند. مشکلی که دانشجویان با این درس دارن این است که مدار درسی حفظی و فرمولی و نکته ووار نیست و فقط با کتاب کنکوری خوندن به این تسلط نخواهید رسید و این مهارت باید با تلاش و تمرین در طول یک سال در دانشگاه با مطالعه رفرنس ها و حل تمرین فراوان حاصل شود ولی حالا برای آزمون که وقت کمی دارید فیلم آموزشی مدار لایوآموز با تدریس شیرین استاد توسلی راه مناسبی برای تسریع در یادگیری مفهومی این درس میباشد. این درس یکی ازدروسی است که زمان بیشتری را برای یادگیری میطلبد و شما باید برای آن سرمایه گذاری بیشتری انجام دهید. بدیهی است که پایه مدار الکتریکی 2 همین درس می باشد و اگر شما با روش های مرسوم کتاب ها این درس را نکته وار یاد بگیرید در مدار 2 به مشکل جدی بر میخورید. 

معرفی دوره آموزش رایگان تونن و نورتن

در این دوره رایگان ابتدا مفاهیم مدارات معادل و رابطه و مشخصه مدارات مقاومتی خطی مقاومتی را به صورت مفهومی آموزش میدهیم و سپس با حل تست فراوان تکنیک های آموزشی و مفاهیم این بخش را به روش کاملا منخصر به فردا آموزش میدهیم. مفهوم تونن و نورتن و روش های ساده سازی مدارات را به بهترین شکل یاد خواهید گرفت چرا که با بهترین استاد مدار الکتریکی ایران شما آموزش خواهید دید.

کیفیت آموزشی فیلم

به جرات میتوانیم بگویم روش آموزشی مدار الکتریکی استاد توسلی کاملا منحصر به فرد بوده و با مطالعه این دوره به طور کامل این مبحث را یاد خواهید گرفت و شما را از مطالعه هر گونه کتاب یا منابع آموزشی مدار الکتریکی دیگری بینیاز می‌کند.

سرفصل های فیلم آموزشی تونن نورتن

در این دوره تمام موضوعات مربوط به رابطه تعادلی، مدارت معادل تونن و و نورتن و اتصال ستاره و مثلث ، شبکه مقاومتی خطی را پوشش داده است و شامل مثال ها و تست های بسیار زیادی است که برای شما با روش های مفهومی و تکنیکی تحلیل شده است.

یکی از مهمترین موضوعات درس مدارالکتریکی مبحث تونن و نورتن و میتوان گفت یکی از مفاهیم پایه این درس به شمار میرود و متاسفانه دانشجویان این مبحث را به خوبی نمیدانند و اصلا مفهوم این بخش را فقط با حفظ چند فرمول تونن و نورتن یاد گرفته اند و قادر به حل و تحلیل سوالات مدار الکتریکی نیستند. در این دوره مفاهیمی به شما آموزش داده میشود که به جرات میتوانم بگویم که در جایی این مفاهیم را نخواهید دید و با این دوره تسلط شما در این درس متحول خواهد شد.

سایر دوره‌هایآموزشی مدار الکتریکی 

مدار الکتریکی 1

مدار الکتریکی 2

نکته و تست مدار الکتریکی کامپیوتر

آموزش های رایگان مدارهای الکتریکی 

مدار الکتریکی مبحث تونن و نورتن

تکنیک تحلیل سریع مدار الکتریکی

یکی از مهمترین موضوعات درس مدارالکتریکی مبحث تونن و نورتن و می‌توان گفت یکی از مفاهیم پایه این درس به شمار می‌رود و متاسفانه دانشجویان این مبحث را به خوبی نمی‌دانند و اصلا مفهوم این بخش را فقط با حفظ چند فرمول تونن و نورتن یاد گرفته اند و قادر به حل و تحلیل سوالات مدار الکتریکی نیستند. در این دوره مفاهیمی به شما آموزش داده میشود که به جرات میتوانم بگویم که در جایی این مفاهیم را نخواهید دید و با این دوره تسلط شما در این درس متحول خواهد شد.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال


chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (6)

فایل دوم و سوم هر دو یک دیدیو هستند

اصلاح شد

با سلام ویدیو دوم و سوم هر دو یک ویدیو رو نمایش میده

سلام،متاسفانه ویدیوی دوم و سوم مشکل داره و دانلود نمیشه،البته من ثبت نام هم کردم ولی باز نمیشه

متاسفانه لینک دوم و سوم با وجود اینکه ثبت نام رایگان کردم باز هم باز نمی شود.

اگر لینک ویدئو دوم و سوم رو هم تصحیح کنید ممنون میشم

ویدیو دوم و سوم باز نمیشه:(

سلام باید ثبت نام رایگان انجام بدید و بعد لاگین کنید تا بتونید به اون ویدیو ها دسترسی داشته باشید

مشاهده بیشتر