آموزش رایگان تکنیک تحلیل سریع مدار

آموزش رایگان تکنیک تحلیل سریع مدار الکتریکی توسط استاد هادی توسلی به صورت مفهومی ارائه شده است. این فیلم آموزشی مدار الکتریکی برای دانشجویان برق و کامپیوتر کاربردی می باشد.

person-add 1108 نفر
10 ساعت
رایگان
برای مشاهده کامل دوره لطفا وارد حساب کاربری خود شوید
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

فیلم آموزش رایگان تکنیک تحلیل سریع مدار

اهمیت درس مدار الکتریکی

همان‌طور که می‌دانید درس مدار یکی از مهم‌ترین دروس مهندسی برق است که در اغلب آزمون های استخدامی و کنکور ارشد و دکتری جز دروس مهم به حساب می آید. این درس برای کنکور ارشد تمام گرایش ها دارای ضریب 4 و جز مهم‌ترین دروس به حساب می آید و با بررسی کارنامه قبولی‌ها می‌بینید که درس مدار را بالا زده‌اند. مشکلی که دانشجویان با این درس دارن این است که مدار درسی حفظی، فرمولی و نکته وار نیست و فقط با کتاب کنکوری خوندن به این تسلط نخواهید رسید و این مهارت باید با تلاش و تمرین در طول یک سال در دانشگاه با مطالعه رفرنس ها و حل تمرین فراوان حاصل شود ولی حالا در این فرصت باقیمانده تا آزمون، فیلم آموزشی مدار لایو آموز با تدریس شیرین استاد توسلی راه مناسبی برای تسریع در یادگیری مفهومی این درس میباشد. معمولا دانشجویان برای تحلیل مدار مشکل دارند و نمیدونن برای تحلیل مدار باید از کجا شروع کنند ما علاوه بر حل این مشکل، روش ابداعی را به شما برای حل سریع مدار آموزش می‌دهیم که هم درگیر روش‌های رایج گره و مش نشوید و هم با این روش سرعت حل شما افزایش پیدا کند.

تکنیک تحلیل سریع مدار یکی ازدروسی است که زمان بیشتری را برای یادگیری می‌طلبد و شما باید برای آن بیشتر سرمایه گذاری کنید. بدیهی است که پایه مدار الکتریکی 2 همین درس می‌باشد و اگر شما با روش های مرسوم کتاب ها این درس را نکته وار یاد بگیرید در مدار 2 به مشکل جدی بر می‌خورید.

معرفی دوره آموزش رایگان تکنینک تحلیل سریع مدار

در این دوره سعی کردیم ابتدا مفاهیم اولیه این درس را به صورت تشریحی به شما آموزش دهیم و شما را با جریان، ولتاژ، توان و انرژی آشنا کنیم و سپس روش های تحلیل مدارهای الکتریکی به سبک مرسوم و البته به نظر ما منسوخ شده را آموزش بدیم تا با کلیات تحلیل مدار آشنا شوید. در ادامه روش ابداعی استاد توسلی برای تحلیل سریع مدار را آموزش می‌بینید که حجم تحلیل شما به شدت کاهش می‌یابد و علاوه بر آن قادر خواهید بود تمام مدارات را با این روش ابداعی به راحتی تحلیل کنید. در ادامه با حل سوالات و تست های کنکور ارشد و دکتری مهندسی برق و کامپیوتر که در این فیلم برای شما حل شده است به تسلط کافی خواهید رسید.

سایر فیلم های آموزشی مدار الکتریکی 

مدار الکتریکی 1

مدار الکتریکی 2

نکته و تست مدار الکتریکی کامپیوتر

آموزش های رایگان مدارهای الکتریکی

قضیه هم پاسخی

مدار الکتریکی مبحث تونن و نورتن

سرفصلهای  تحلیل سریع مدار

مدارهای مقاومتی

  1. مفاهیم اولیه kvl , kcl 
  2. روش های تحلیل مدار مش و گره + حل تست 
  3. روش تحلیل سریع مدار (روش ابداعی استاد توسلی)+ حل تست کنکور ارشد ودکتری
  4. مفاهیم توان لحظه ای و متوسط و انرژی + حل تست
بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال


chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (8)

عالی

عالی

واقعاعالی استاد
خداحفظت کنه

سلام خیلی عالی بود بسیار ممنون

سلام خیلی عالی بود ممنونم

بسیار عالی بود, سپاس

از فیلمهای آموزشی که تدوین کردین وبه بصورت رایگان دراختیار جوانان کم بضاعت قراردادین کمال تشکر راداریم

قسمت دوم ظاهرا کار نمی کنه!!!!

مشاهده بیشتر